منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی Minecraft 1.20 با اضافه شدن شترها و ویژگی های جدید منتشر شد

به روز رسانی Minecraft 1.20 با اضافه شدن شترها و ویژگی های جدید منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی Minecraft 1.20 با اضافه شدن شترها و ویژگی های جدید منتشر شد

شرکت موجانگ در مراسم امسال Minecraft Live با برنامه های جدید و همچنین آپدیت 1.20 بازی ماین کرافت فاش شد طرفداران بازی مدتهاست که منتظر آپدیت های جدید و تغییرات جدید در قالب این بازی سندباکس هستند و انتظار می رود در بهار سال 2023 ویژگی های کاملی به آن اضافه شود. موجانگ می گوید که به روز رسانی Minecraft 1.20 ویژگی های جدیدی از جمله اضافه خواهد کرد. شتر، و همچنین دنیای بازی را در دسترس تر خواهد کرد.

برخلاف سایر آپدیت های قبلی، موجانگ نام خاصی برای آپدیت 1.20 اعلام نکرده و امیدوار است بتواند با کمک بازیکنان و جامعه بازی، نام و شخصیت منحصر به فردی را برای این آپدیت انتخاب کند. پس از آن، توسعه دهنده ویژگی های جدیدی را معرفی کرد. در این میان باید به هفت پوست یا لباس جدید علاوه بر استیو کلاسیک اشاره کرد. Mojang امیدوار است که بازیکنان بتوانند بدون نیاز به گزینه های اضافی ظاهر شخصیت خود را تغییر دهند. ظاهر شخصیت های اصلی تغییر خواهد کرد و به جز استیو شاهد شخصیت های دیگری نیز خواهیم بود.

به روز رسانی Minecraft 1.20 شامل یک آیتم ساختمان جدید است. گیاه بامبو که در مناطق استوایی رشد می کند در بازی جدید گنجانده شده است. تابلوهای آویزان نیز به دنیای Minecraft اضافه خواهند شد که عملکرد آن در حال حاضر مشخص نیست. مهم ترین تغییر اضافه شدن شتر سواری است. برتری شتر بر اسب در بازی این است که می تواند بدون مشکل از رودخانه عبور کند. دو بازیکن می توانند به طور همزمان سوار شتر شوند و در نهایت می توانید با دوست خود در این دنیای وسیع کار جدیدی انجام دهید.

به روز رسانی Minecraft 1.20

به روز رسانی Minecraft 1.20

شترها تجربه سواری متفاوتی خواهند داشت و البته سرعت آنها نیز کندتر است. تعدادی از دشمنان نمی توانند هنگام استفاده از شتر به شما حمله کنند. سپس یک برنامه رای گیری مهم برگزار شد و Mab جدید انتخاب شد. بازیکنان می توانستند بین Rascal، Sniffer و Tough Galm یکی را انتخاب کنند. بیش از 3.5 میلیون نفر رای دادند و Sniffir را برای جمعیت جدید انتخاب کردند و Tough Galm را حذف کردند. اسنیفرها می توانند از تخم هایی که در زیر زمین پیدا می کنید رشد کنند و در نهایت به اندازه کامل رشد کنند.

آپدیت Minecraft 1.20 به دلیل ویژگی های جدید بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد بود. Mojang هنوز تاریخ انتشار این به‌روزرسانی را اعلام نکرده است، اما می‌گوید این به‌روزرسانی «در چند روز آینده» خواهد رسید. بلوک های جدید از جمله تابلوهای آویزان و چوب های بامبو برای ساخت در، پله و بالکن استفاده می شود و حتی می توان از آنها برای ساخت قایق استفاده کرد. در آپدیت 1.20 ماینکرافت خبری از آب و هوای جدید نیست

منبع: PCGAMER