منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی Assassin’s Creed Valhalla برای اضافه کردن حالت Roguelite و موارد دیگر

به روز رسانی Assassin’s Creed Valhalla برای اضافه کردن حالت Roguelite و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی Assassin's Creed Valhalla برای اضافه کردن حالت Roguelite و موارد دیگر

به روز رسانی Assassin's Creed Valhalla برای اضافه کردن حالت Roguelite و موارد دیگر

سری Assassin’s Creed امسال 15 ساله می شود و یوبی سافت چندین رویداد خاص و خرابی محتوا را جشن می گیرد. این جشن ها شامل فعالیت های جدید در Assassin’s Creed Valhalla، یک آزمایش رایگان برای Origins و جشن های هفتگی از طریق یک وب سایت اختصاصی است.

برای شروع، Valhalla محتوای سال دوم را پس از راه اندازی دریافت می کند. شما قادر خواهید بود یک حالت ساده به نام The Forgotten Saga را با یک آپدیت رایگان در تابستان امسال بازی کنید. سپس در پایان سال، یوبی‌سافت آخرین فصل از حماسه Eivor را وعده می‌دهد که به‌عنوان یک به‌روزرسانی رایگان برای همه بازیکنان اضافه خواهد شد. برای کسانی که فقط می خواهند درباره تاریخچه وایکینگ ها بیشتر بدانند، تور کشف والهالا اکنون به عنوان یک تجربه مستقل در همه پلتفرم ها در دسترس است و یوبی سافت راهنمای برنامه درسی کلاس درس خود را باز کرده است.

در حال پخش: پانزدهمین سالگرد بازی Assassin’s Creed را به صورت زنده جشن بگیرید

یوبی‌سافت همچنین به‌روزرسانی ۶۰ فریم در ثانیه بازی Assassin’s Creed Origins را برای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس | اس به‌طور رسمی اعلام کرد. حتی اگر Origins ندارید، می‌توانید آن را با یک آخر هفته رایگان از 16 تا 20 ژوئن امتحان کنید.

سرانجام، یوبی سافت یک سایت ویژه سالگرد به نام AssassinsCreed15 ایجاد کرده است که در آن هر هفته محتوا و جوایز بازی های مختلف را ارائه می دهد. برای اولین رگبار، او خالکوبی های Assassin’s Creed Origins و یک بسته دریایی را در Valhalla ارائه می دهد. در جریان استریم سالگرد، یوبی‌سافت همچنین جزئیاتی را در مورد آینده این فرنچایز که در ماه سپتامبر عرضه می‌شود، قول داد.

Assassin’s Creed در نوامبر 2007 عرضه شد و از آن زمان به یک فرنچایز قدرتمند برای یوبی سافت تبدیل شده است. یک دوجین بازی اساسی و بسیاری دیگر از مجموعه‌ها و اسپین‌آف‌ها، کمیک‌ها، کالاها – حتی یک فیلم اقتباسی وجود دارد. ناشر در حال حاضر روی Assassin’s Creed Infinity کار می کند، یک بازی زنده در حال انجام که به نظر می رسد میزبان داستان های آینده درباره Assassin’s Creed باشد. ما همچنین نشانه‌هایی را دیده‌ایم که نشان می‌دهد یوبی‌سافت ممکن است روی یک بازی اسپین‌آف کوچکتر دیگر کار کند که شامل یک شخصیت Valhalla است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.