منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی سری ایکس باکس زمان بارگذاری کنسول را 5 ثانیه کاهش داد

به روز رسانی سری ایکس باکس زمان بارگذاری کنسول را 5 ثانیه کاهش داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی سری ایکس باکس زمان بارگذاری کنسول را 5 ثانیه کاهش داد

به روز رسانی سری ایکس باکس به طرز شگفت آوری زمان لود کنسول را کاهش می دهد و می توانید پنج ثانیه زودتر وارد داشبورد شوید و بازی مورد علاقه خود را ادامه دهید. به روز رسانی Xbox Series X/S اساساً با کاهش زمان اولیه انیمیشن لوگو، بازیکنان را زودتر به داشبورد می آورد. حالا می توانید بازی را پنج ثانیه زودتر شروع کنید که برای گیمر بسیار مهم است.

اگر کنسول سری Xbox را نیز خریداری کرده اید. می دانید که لوگوی اولیه زمان زیادی برای نمایش نیاز دارد. توسعه دهندگان به این نتیجه رسیده اند که نمایش لوگو در بین کاربران چندان محبوب نیست، بنابراین زمان آن را کاهش داده اند. این بدان معنی است که کنسول زودتر بارگذاری می شود و کاهش زمان بارگذاری چیزی است که همه دوست دارند. بسیاری از گیمرهای رایانه شخصی سعی می کنند به هر طریقی زمان بارگذاری رایانه خود را کاهش دهند.

به‌روزرسانی سری Xbox در حال حاضر برای Xbox Insiders در دسترس است. اگر شما هم جزو این افراد هستید؛ فقط آپدیت را دانلود کنید و ببینید که چگونه کنسول سریعتر بارگذاری می شود. Verge Media می گوید این ویژگی به زودی برای همه کاربران فعال می شود و عموم می توانند زودتر به داشبورد دسترسی پیدا کنند. مایکروسافت می گوید که برای بهبود زمان راه اندازی کنسول، زمان انیمیشن را از 9 ثانیه به 4 ثانیه کاهش داده است.

به روز رسانی سری ایکس باکس

زمان راه اندازی کنسول Xbox Series X

فقط دارندگان Xbox Series X / S می توانند از این ویژگی استفاده کنند. البته این حالت تنها زمانی فعال می شود که کنسول را به طور کامل خاموش کنید و دستگاه شما در حالت آماده به کار باشد. تغییر چندانی نخواهید دید حالت آماده به کار طوری طراحی شده است که بتوانید به سرعت وارد بازی شوید. البته در این حالت انرژی بیشتری مصرف می شود. اگر همیشه کنسول را خاموش کنید؛ این به روز رسانی می تواند تغییرات زیادی داشته باشد.

زمان بوت Xbox Series X از بیست ثانیه به پانزده ثانیه کاهش یافته است و در نتیجه استفاده از حالت Power Saver مزایای بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. البته مایکروسافت این حالت را برای تمامی کنسول های جدید برای کاهش مصرف برق و کنسول ایکس باکس برای محافظت از محیط زیست فعال می کند. در خبرهای دیگر، گفتگوی صوتی Discord به ایکس باکس می آید و این دو پلتفرم به زودی یکپارچه خواهند شد.

در حال حاضر هیچ خبری از به‌روزرسانی اصلی برای Xbox Series X نیست و به نظر می‌رسد که هنوز باید با داشبورد فعلی بسازیم و مشخص نیست چه زمانی به‌روزرسانی نسل بعدی دریافت می‌کنیم.

منبع: Eurogamer