منو سایت

به روز رسانی اخیر Cyberpunk 2077 فروش را تا 600 درصد افزایش داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی اخیر Cyberpunk 2077 فروش را تا 600 درصد افزایش داد

بازی Cyberpunk 2077 این یکی از عناوینی بود که بیشترین آسیب را از انتشار آن متحمل شد. مشکلات توسعه در نهایت منجر به بازی نهایی با هزاران مشکل و باگ به بازیکنان شد. بسیاری از بازی‌های دو سال اخیر تحت تأثیر همه‌گیری کرون قرار گرفته‌اند. استودیوی CD Projekt RED با انتشار آخرین آپدیت موفق شد اکثر مشکلات را حل کند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، آپدیت Cyberpunk 2077 اخیراً منجر به افزایش 600 درصدی فروش شده است.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از Twinfinite، گزارش مالی جدید استودیو Cidi Project از افزایش قابل توجه فروش Cyberpunk 2077 خبر می دهد.موفقیت این استودیو پس از انتشار آپدیت 1.5 منجر به افزایش فروش دیجیتالی این بازی بر روی پلتفرم های پلی استیشن و ایکس باکس شد. . صاحبان کنسول های بازی که از وضعیت این اثر نقش آفرینی ناراضی هستند؛ آنها در نهایت تصمیم به خرید آن گرفتند و این منجر به افزایش 600 درصدی فروش شد.

فروش Cyberpunk 2077

فروش Cyberpunk 2077 را افزایش دهید

استودیو CDPR آمار دقیقی در صورت‌های مالی ارائه نکرده است و تنها یک اسلاید وجود دارد که افزایش فروش بازی‌های کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس را پس از به‌روزرسانی ۱.۵ نشان می‌دهد. وب سایت فوربس تجزیه و تحلیل آماری مختصری از نمودار قابل مشاهده انجام داد که به ما درک بهتری داد. بر اساس این گزارش، فروش بازی 600 درصد افزایش یافته است و این رقم برای پلتفرم ایکس باکس 800 درصد است. گفتنی است که آمار دقیقی در دست نیست و حتی ممکن است چندین هزار نسخه بر روی هر دو کنسول فروخته شده باشد.

نکته مهم در این نمودار این است که دارندگان کنسول های بازی پس از آپدیت جدید Cyberpunk 2077 به این اثر اعتماد کرده و در نهایت آن را خریداری کردند. اکثر افرادی که کنسول های نسل جدید را ساختند. آنها منتظر نسخه نسل نهم بودند که بالاخره این اتفاق افتاد. طبق گزارش ها و تحلیل ها، بازی تجربه ای است و می توان بدون هیچ مشکلی از آن لذت برد. نسخه‌های PS4 و Xbox One بازی با وجود رفع اشکال هنوز ظاهر خوبی ندارند.

بازی Cyberpunk 2077 به گفته استودیو ارتقا یافته و با دریافت آپدیت های بیشتر تجربه بهتری را ارائه خواهد کرد. اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 نیز برای انتشار در سال 2023 برنامه ریزی شده است. توسعه دهندگان سخت تلاش می کنند تا این محتوای جدید را توسعه دهند، که در را به بخش های جدیدی از Knight City برای گیمرها باز می کند. CD Project نیز توسعه Witcher 4 را آغاز کرده است و تولید آن به زودی آغاز خواهد شد.

منبع: TheGamer