منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی Xbox Insider امکان آپلود مستقیم ویدیوها در توییتر را از بین می‌برد

به‌روزرسانی Xbox Insider امکان آپلود مستقیم ویدیوها در توییتر را از بین می‌برد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی Xbox Insider امکان آپلود مستقیم ویدیوها در توییتر را از بین می‌برد

به‌روزرسانی Xbox Insider امکان آپلود مستقیم ویدیوها در توییتر را از بین می‌برد

به‌روزرسانی جدید Xbox که در اختیار آزمایش‌کنندگان قرار گرفته است، امکان آپلود مستقیم ویدیوهای بازی در توییتر را از بین می‌برد. Windows Central این وصله را دانلود کرد و دریافت که اکنون فقط می‌توانید ویدیوها را در ویدیوهای خود آپلود کنید تلفن مستقیماً از داشبورد Xbox. سپس کاربران می توانند آنها را در توییتر به اشتراک بگذارند، اما این یک مرحله اضافی است.

ایکس باکس قابلیت آپلود ویدیوها و اسکرین شات های گیم پلی را به طور مستقیم از سیستم در توییتر برای سال ها در نظر گرفته است. مایکروسافت نگفت که چرا این ویژگی را در نسخه جدید برای آزمایش کنندگان حذف کرده است.

در حال پخش: این بازی های Xbox Game Pass را از دست ندهید

این ممکن است یک تغییر دائمی نباشد و حذف فقط برای اهداف آزمایشی است. اما این عجیب خواهد بود. Windows Central برای اظهار نظر با مایکروسافت تماس گرفت و هیچ پاسخی دریافت نکرد. GameSpot همچنین در تلاش است با این شرکت تماس بگیرد تا جزئیات بیشتری را دریافت کند.

ارسال مستقیم ویدیوها در توییتر در پلی استیشن و نینتندو سوییچ در دسترس است. معمولاً به عنوان یک ویژگی خوب دیده می شود که افراد دوست دارند لحظاتی از جلسات بازی را بدون نیاز به تجهیزات خاص یا برنامه های تیراندازی به اشتراک بگذارند.

در دیگر اخبار ایکس باکس، مایکروسافت از موج بعدی عناوین Xbox Game Pass خبر داد که تا پایان ماه مارس عرضه می شود، در حالی که این شرکت عناوینی را که از Game Pass خارج می شوند نیز تایید کرد. بازی مستقل Tunic این هفته به‌عنوان بخشی از انتشار گسترده‌تر Microsoft ID @ Xbox در Game Pass منتشر شد.