منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی No Man’s Sky Outlaws دنیای اموات و نبرد فضایی بازسازی‌شده را اضافه می‌کند

به‌روزرسانی No Man’s Sky Outlaws دنیای اموات و نبرد فضایی بازسازی‌شده را اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی No Man's Sky Outlaws دنیای اموات و نبرد فضایی بازسازی‌شده را اضافه می‌کند

سازنده بازی No Man’s Sky Hello Games از آپدیت بعدی این بازی با نام Outlaws خبر داده است. از 14 آوریل، Outlaws بر دنیای اموات بازی تمرکز خواهد کرد و همچنین تعدادی پیشرفت قابل توجه را در No Man’s Sky ارائه خواهد کرد.

برای مطالعه جدید دنیای اموات، می‌توانید از ایستگاه‌های فضایی غیرقانونی و سامانه‌های ستاره‌ای که توسط عناصر جنایتکار اسیر شده‌اند بازدید کنید، که به شما این فرصت را می‌دهد تا اعتبار بیشتری کسب کنید. یک سری جدید از ماموریت های دزدان دریایی فناوری بازار سیاه را باز می کند که می توانید آن را بخرید، کالاهای با ارزشی که در جای دیگر کهکشان غیرقانونی هستند را می توانید به دست آورید، و حتی می توانید یک پاسپورت جعلی بردارید که به شما امکان می دهد با نگهبانان خود را پشت سر بگذارید. کالای قاچاق

همه بازیکنان – نه فقط قاچاقچیان – از اضافه شدن سهام محموله های تخصصی به همه کشتی های ستاره ای بهره مند خواهند شد. این اسلات‌هایی با ظرفیت بالا هستند که می‌توانند مقادیر زیادی محموله را ذخیره کنند و بازیکنان تشنه ذخیره‌سازی می‌توانند اسلات‌های اضافی را از ترمینال ارتقاء کشتی که در همه ایستگاه‌های فضایی قرار دارد باز کنند. اکنون می توانید بال های خود را استخدام کرده و ارتقا دهید و به شما این امکان را می دهد که مجموعه ایده آلی از کشتی ها و خلبانان خود را جمع آوری کنید. هر خلبان با توانایی های خود همراه است و می تواند در طول زمان برای بهبود مهارت های رزمی خود بهبود یابد.

در مورد سفینه های فضایی، این به روز رسانی یک کشتی جدید را معرفی می کند که بادبانی با انرژی خورشیدی و بدنه ای زیبا دارد. این کشتی خورشیدی اولین کشتی فضایی جدید No Man’s Sky از اوایل سال 2020 است و حداکثر تعداد کشتی هایی که یک بازیکن می تواند داشته باشد از 6 به 9 افزایش یافته است.

نبرد فضایی نیز به طور قابل توجهی بازطراحی شده است و اکنون احساس سرعت قابل توجهی در طراحی خود خواهد داشت. فرمان بهبود یافته است، سلاح ها جلوه های بصری جدیدی دارند و کشتی های ستاره ای دشمن از قبل سپر دارند. انتخاب سلاح ها دارای عوارض جانبی مختلفی برای ایجاد عمق بیشتر خواهد بود، مانند کاهش سرعت موتورهای دشمن یا غیرفعال کردن سیستم های سپر. شما در جو سیاره امن نخواهید بود، زیرا ممکن است در حال حاضر بین کشتی ها دعوا وجود داشته باشد.

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

شما همچنین باید سکونتگاه های خود را زیر نظر داشته باشید، زیرا ممکن است در برابر حملات دزدان دریایی آسیب پذیر باشند. اگر نبرد بیش از حد دشوار به نظر می رسد، No Man’s Sky یک حالت جدید دنبال کردن خودکار را نیز برای آسان کردن کارها ارائه می دهد.

No Man’s Sky اخیراً جایزه بازی Bafta را به خاطر جعبه شنی فضایی در حال تکامل خود برده است و این بازی هنوز در آستانه انتشار روی نینتندو سوییچ است. این تیم در به‌روزرسانی قبلی گفته بود که قبل از راه‌اندازی اطلاعات بیشتری را نشان می‌دهد، زیرا همه چیز را از رابط کاربری گرفته تا کنترل‌ها بهینه می‌کند تا شما را در خانه سوئیچ احساس کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.