منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی Destiny 2 پاداش‌های Master Raid را بهبود می‌بخشد، اما شکایات همچنان ادامه دارد

به‌روزرسانی Destiny 2 پاداش‌های Master Raid را بهبود می‌بخشد، اما شکایات همچنان ادامه دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی Destiny 2 پاداش‌های Master Raid را بهبود می‌بخشد، اما شکایات همچنان ادامه دارد

به‌روزرسانی Destiny 2 پاداش‌های Master Raid را بهبود می‌بخشد، اما شکایات همچنان ادامه دارد

تنظیم مجدد هفتگی در Destiny 2 معمولاً با یک اصلاح جدید همراه است، اگرچه به روز رسانی این هفته در مقایسه با موارد قبلی جزئی است. همانطور که آخرین نسخه بازی‌های نگهبان راه‌اندازی می‌شود، به‌روزرسانی رفع‌افزار فعلی 4.0.1.2 به سادگی مواردی را از مجموعه دشواری Master Prize Pool حذف می‌کند تا یک برخورد در حمله Vow of the Disciple را کامل کند.

در نگاه اول، این ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما برای آن دسته از بازیکنان Destiny 2 که به دنبال بهترین طعمه در بازی هستند، این تغییر پیامدهایی برای پاداش آنها برای فعالیت های سطح بالا دارد. Master Raid یک چرخش هفتگی دارد که به بازیکنان با زره‌هایی پاداش می‌دهد که آمار خاصی مانند تحرک برای یک هفته و انعطاف‌پذیری برای یک هفته دیگر را هدف قرار می‌دهد.

در حال پخش: Destiny 2: Resurrection Season تریلر گاردین گیمز

اما موضوع کلاس که در گروه چرخش قرار دارد به این معنی است که بخشی از زره که به طور بالقوه می توانید برنده شوید واقعاً آنقدرها خاص نیست و این یک نقطه بحث برانگیز در جامعه Destiny 2 است. شما به طور بالقوه در هر تکمیل سلاح دریافت می کنید. شما فقط زره با عملکرد بالا دریافت خواهید کرد. سلاح‌های Adept می‌توانند سقوط کنند و چالش هفتگی استاد را برآورده کنند، اما گزینه ساخت سلاح‌های بهتر این ویژگی را تا حدودی غیرفعال کرده است.

علاوه بر این، بازی‌های گاردین حداقل یک اسلحه به ارزش بردن خواهد داشت، یک مسلسل جدید به نام The Title. این تاجر مرگ کوچک برخی از بهترین مزایا را در کلاس خود به همراه خط منشأ جدیدی فقط برای بازی‌های نگهبان به نام Classy Contender به ارمغان می‌آورد.

اگر می‌خواهید کلاس Destiny 2 مورد علاقه خود را در طول رویداد جدید معرفی کنید، ما همچنین راهنمای همه چیزهایی را که باید در مورد بازی‌های گاردین و نحوه بازسازی آن‌ها در سال جاری بدانید، داریم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.