منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی فروشگاه Epic Games منوی دستاورد جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد

به‌روزرسانی فروشگاه Epic Games منوی دستاورد جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی فروشگاه Epic Games منوی دستاورد جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد

به‌روزرسانی فروشگاه Epic Games منوی دستاورد جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد

از زمان عرضه اولیه خود در نوامبر گذشته، Epic Games به تمام کاربران خود در فروشگاه Epic Games اجازه دسترسی به منوی کامل دستاوردها را داده است.

از امروز، کاربران فروشگاه اپیک گیمز می توانند با کلیک بر روی عکس نمایه خود، قسمت “دستاوردهای من” را در منوی کشویی پیدا کنند. این منطقه به عنوان یک مرکز برای تمام دستاوردها و دوستانی که کاربر در فروشگاه Epic Games دارد عمل می کند.

با کلیک بر روی نام دوست، کاربران همچنین می توانند دستاوردهای خود را مشاهده کنند و بالعکس. صفحه فوراً نشان می دهد که چه تعداد از دستاوردها باز شده است، چه تعداد از آنها پلاتین هستند و چه مقدار XP دارد. البته، هرکسی که نمی‌خواهد دستاوردهایش توسط دیگران دیده شود، می‌توانند تنظیمات حریم خصوصی خود را به گونه‌ای تنظیم کنند که افراد بتوانند این اطلاعات را مشاهده کنند.

اگر این سیستم آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که به نظر می رسد بخشی از رویکرد سونی و مایکروسافت برای پیشرفت بازی است. XP بسیار شبیه Gamerscore در ایکس باکس عمل می کند و بسته به دستاوردهایی که بازیکنان قفل آن را باز می کنند، مقادیر متفاوتی را تخصیص می دهد. به طور مشابه، Epic از “پلاتینیوم” استفاده می کند تا قفل تمام دستاوردهای بازی را به همان شکلی که سونی غنائم پلی استیشن را منتشر کرد، ارائه دهد.

گسترش منوی دستاورد مانند این فقط یک مرحله دیگر در Epic است که برابری با Steam ایجاد می کند. در حالی که دستاوردها بخش بزرگی از هر پلتفرمی هستند، Epic یکی از مهم ترین ویژگی های فروشگاه Epic Games را چند ماه پیش اضافه کرد: سبد خرید.