منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی جدید کنسول ایکس‌باکس، یافتن دستاوردها را آسان‌تر می‌کند

به‌روزرسانی جدید کنسول ایکس‌باکس، یافتن دستاوردها را آسان‌تر می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی جدید کنسول ایکس‌باکس، یافتن دستاوردها را آسان‌تر می‌کند

جزئیات مایکروسافت آپدیت جدید کنسول ایکس باکس او فاش کرد. یک به روز رسانی از ژوئن به زودی ارائه می شود. توانایی یافتن دستاوردهای پنهان را ساده می کند و همچنین سرعت و پایداری کنسول را هنگام یافتن به روز رسانی های بازی بهبود می بخشد. بازیکنان با نصب آپدیت ایکس باکس می توانند جزئیات بیشتری از دستاوردهای پنهان مانند عنوان و توضیحات را مشاهده کنند و در نتیجه احتمال دریافت این دستاورد را افزایش می دهند.

به گزارش پارسی گیم، سرعت و پایداری کنسول هنگام یافتن آپدیت های جدید برای بازی ها و اپلیکیشن ها افزایش می یابد. این یکی از مشکلات نرم افزار فعلی است که یافتن آپدیت های بازی را سخت می کند و گاهی اوقات با شروع بازی متوجه می شوید که این عنوان نیاز به آپدیت دارد. مهندس تیم ایکس باکس، ادن ماری، تغییرات دیگری را در کنسول جدید ایکس باکس در مقاله ای جدید فاش کرده است.

او نوشت که امکان بازگشت ویژگی Xbox Snap غیرممکن است. این ویژگی به دارندگان ایکس‌باکس وان اجازه می‌دهد از یک برنامه جداگانه مانند YouTube در سمت راست صفحه هنگام بازی استفاده کنند. راه اندازی اپلیکیشن و بازی با هم یکی از ویژگی هایی بود که در سال 2017 حذف شد. مهندس ایکس باکس در صفحه شخصی خود نوشت: «همه ما دلتنگ اسنپ هستیم. اما من فکر نمی‌کنم که این توانایی برگردد.»

به روز رسانی کنسول ایکس باکس

جزئیات به روز رسانی کنسول ایکس باکس

گزینه گریپ در سال 2017 برای افزایش سرعت کنسول و کاهش مصرف رم حذف شد. با حذف آن امکان اجرای چندین بازی به همراه ویژگی رزومه سریع فراهم شد. به روز رسانی جدید کنسول ایکس باکس تفاوت چندانی ایجاد نمی کند و همانطور که می خوانید، یافتن تروفی های پنهان را آسان تر می کند و تجربه کاربری کنسول را بهبود می بخشد. در همین حال، طرفداران مایکروسافت از مدت ها پیش خواستار تغییر در رابط کاربری و جدایی از ایکس باکس وان بودند.

همراه با آپدیت جدید ایکس باکس، مایکروسافت بازی های ژوئن را روی Xbox Game Pass معرفی کرد. علاوه بر Assassin’s Creed Origins، مجموعه Ninja Gaiden Master نسخه بازسازی شده سری Ninja Gaiden است. بازی دیگر این ماه Chorus خواهد بود. Limbo و Greedfall به زودی بازی را ترک خواهند کرد و بهتر است این دو بازی را سریعتر به پایان برسانید. بازی های طلای رایگان نیز اعلام شده است و شاهد عرضه Super Meat Boy و چند بازی مصرفی دیگر هستیم.

منبع: VGC