منو سایت

به‌روزرسانی آوریل Rust، Ziplines، شبکه ریلی را اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی آوریل Rust، Ziplines، شبکه ریلی را اضافه می‌کند

به‌روزرسانی آوریل Rust، Ziplines، شبکه ریلی را اضافه می‌کند

به عنوان بخشی از به روز رسانی ماهانه وعده داده شده برای Rust در سال 2022، بازی بقا یک شبکه ریلی جدید و یک سری زیپ در 7 آوریل اضافه خواهد کرد. در حالی که به‌روزرسانی اولیه فقط راه‌آهن‌ها را اضافه می‌کند و قطارهای واقعی بعداً می‌آیند، خطوط زیپی کاملاً کاربردی خواهند بود و به همراه خطوط برقی که قبلاً نقشه را پوشش می‌دهند اضافه می‌شوند.

تمدید راه آهن تنها اولین بخش از برنامه های Rust برای یک شبکه راه آهن کاملاً عملیاتی است که راه آهن را به هر نقشه ای با اندازه 4250 یا بزرگتر اضافه می کند. آهنگ‌ها باید در یک چرخه ظاهر شوند که از جزیره عبور می‌کنند، اما توسعه‌دهنده Facepunch از بازیکنان خواست مراقب باشند و «هر منطقه عجیب و غریبی را که ممکن است با آن مواجه شوید» گزارش دهند. در یک بیانیه مطبوعاتی، توسعه دهنده گفت که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که «قطارهای کنترل زمینی» در «آینده نزدیک» وارد بازی شوند.

در حال پخش: Rust Console Edition – تریلر رسمی

اضافه شدن بزرگ دیگری که با آپدیت آوریل عرضه می شود، ziplines هستند که به عنوان یک ویژگی جدید به خطوط برق و برج های برق موجود بازی اضافه می شود. پلتفرم‌های جدیدی به برج‌ها اضافه شده‌اند که بازیکنان می‌توانند برای دسترسی به زیپ‌ها از آن بالا رفته و به سکوهای دیگر یا بناهای تاریخی نزدیک سفر کنند.

مکانیک زیپ‌لاین به بازیکنان این امکان را می‌دهد که با نگه‌داشتن به جلو یا رها کردن تحت ضمانت در هر زمان با کلید پرش، سرعت سفر خود را افزایش دهند. بازیکنانی که از زیپ لاین استفاده می کنند باید مراقب موانعی مانند درختان، بازیکنان دیگر و وسایل نقلیه باشند که آنها را از خط خارج می کند. Facepunch گفت که بهبودهای آینده در شبکه های زیپ لاین برنامه ریزی شده است، با برنامه هایی برای اتصال آنها به بناهای تاریخی بیشتر و به طور بالقوه به بازیکنان اجازه می دهد تا در آینده خطوط زیپ لاین خود را راه اندازی کنند.

علاوه بر این افزوده‌های بزرگ، به‌روزرسانی جدید شامل تعدادی اضافات و بهبود کیفیت زندگی، از جمله پیشرفت‌های جدید، بهبود روشنایی بناهای تاریخی و سایر تغییرات جزئی خواهد بود. لیست کامل به روز رسانی ها پس از به روز رسانی در 7 آوریل در ساعت 12:00 ET در وبلاگ Rust در دسترس خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.