منو سایت

بهترین معاملات برای PS5 و PS4 در حال حاضر (مارس 2022)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین معاملات برای PS5 و PS4 در حال حاضر (مارس 2022)

بهترین معاملات برای PS5 و PS4 در حال حاضر (مارس 2022)

پلی استیشن خانه برخی از بهترین انحصاری های موجود در بازار است، اما اکثر آنها با قیمت 70 دلار در نسل PS5 به فروش می رسند. به همین دلیل است که همیشه خوب است برای بازی هایی که قدرت و نوآوری PS5 را به نمایش بگذارند، یک معامله محکم پیدا کنید. اخیراً تعداد قابل توجهی از بازی‌های PS5 به فروش رسیده‌اند که به شما این شانس را می‌دهد تا برخی از بهترین بازی‌های PS5 را با تخفیف‌های خوب برنده شوید. PS5 همچنین دارای یک امتیاز اضافی برای پشتیبانی از کاتالوگ PS4 است که به شما امکان می‌دهد بازی‌های قدیمی‌تر را در حالی که به آرامی به سمت سطل بازیافت می‌روند، تماشا کنید. چه به دنبال یک PS5 انحصاری ارزان قیمت یا یک PS4 کلاسیک باشید، ما لیستی از بهترین بازی های پلی استیشن را که در حال حاضر به فروش می رسند، گردآوری کرده ایم. بسیاری از این تخفیف ها دوام زیادی ندارند، پس حتما قبل از ناپدید شدن آنها را بررسی کنید.

بهترین معاملات بازی پلی استیشن

توجه داشته باشید: قیمت هایی که به صورت پررنگ نوشته شده اند فقط برای نسخه های PS5 اعمال می شود.

Deathloop در چند ماه گذشته تخفیف های زیادی دیده است و هنوز فقط با 35 دلار موجود است. این تیرانداز شیک به لطف داستان سرایی نوآورانه، بازی فشرده و قابلیت پخش نامحدودش، توانست جایزه ما برای بازی سال 2021 را از دست بدهد.

نسخه دست دوم بازی Returnal با قیمت 36 دلار در دسترس است و با به‌روزرسانی اخیر این بازی، اکنون زمان خوبی برای تماشای بازی تیراندازی سوم شخص چالش برانگیز است. به‌روزرسانی رایگان چیزی بیش از یک بازی مشترک را اضافه می‌کند، زیرا اکنون یک حالت بقای جدید – برج سیزیف – پیدا خواهید کرد که در آن هر طبقه از برج دشوارتر از قبلی می‌شود.

اگر هنوز وارد آخرین ماجراجویی مبتکرانه هیدئو کوجیما نشده اید، خواهید دید نسخه کارگردان Death Stranding تنها به 37 دلار کاهش یافت. این نسخه شامل بازی اصلی به همراه گرافیک بهبود یافته PS5، پشتیبانی از صدای سه بعدی و انبوهی از محتوای پیشرفته و مینی بازی می باشد.