منو سایت

بهترین مزایای Xbox Game Pass برای آوریل 2022 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین مزایای Xbox Game Pass برای آوریل 2022 فاش شد

اعضای Xbox Game Pass Ultimate هر ماه “امتیازات” ویژه ای دریافت می کنند و اکنون برای روزهای باقی مانده از آوریل 2022 اعلام شده است.

بازیکنان MLB The Show 22 می‌توانند Launch Bundle را که همراه با 10 بسته The Show for Diamond Dynasty است، استفاده کنند که می‌توان از آن برای باز کردن قفل آیتم‌های جدید در حالت بازی Ultimate Baseball استفاده کرد. در F1 2021 مشترکین می توانند بسته ارتقاء Deluxe را از طریق EA Play دریافت کنند. این خودرو با هفت درایور معروف، عناصر قابل شخصی‌سازی جدید، 18000 ارز پیت‌کوین و بسته‌ای از آیتم‌ها بر اساس ستاره‌های سری داستانی Braking Point در جهان عرضه می‌شود.

Сега свири: Xbox Game Pass игри, за да играете точно сега

За Halo Infinite всички членове на Game Pass Ultimate могат да вземат пакет, който включва четири двойни XP жетона и шест размяна на предизвикателства, за да ви помогнат да се класирате по-бързо и по-гладко в мултиплейър.

مزیت دیگر بازی عجیب Battle Royale Super Animal Royale است. این در قالب بسته Perks برای فصل 3 ارائه می شود که شامل یک کیت لوازم آرایشی جدید شامل کلاه سبز و مشکی، پوست تفنگ سبز و مشکی و عینک آفتابی سبز است.

در نهایت، بازیکنان Apex Legends می توانند طلسم تابوت 24 قیراطی را برای Battle Royale انتخاب کنند.

در اخبار دیگری در مورد Xbox Game Pass، مایکروسافت خلاصه ای از تمام بازی هایی که در آوریل 2022 به Game Pass می آیند و عناوینی که در این ماه از برنامه خارج می شوند را منتشر کرد. مایکروسافت همچنین همکاری خود را با یوبی سافت گسترش داده است تا در آینده عناوین Game Pass بیشتری از جمله Assassin’s Creed Origins را در بر بگیرد.