بهترین صفحه کلید بازی بی سیم را تنها با 59 دلار دریافت کنید

بهترین صفحه کلید بازی بی سیم را تنها با 59 دلار دریافت کنید

صفحه کلید بازی بی سیم مورد علاقه ما، لاجیتک G613، در حال حاضر از 150 دلار به تنها 59 دلار کاهش یافته است. کاهش قیمت فقط برای مدل های بازسازی شده اعمال می شود، اما آنها دارای رتبه A هستند، به این معنی که در شرایط تقریباً عالی هستند و با سیاست بازگشت 30 روزه ارائه می شوند. Logitech G613 یکی از بهترین صفحه کلیدهای گیمینگ سال 2022 است، زیرا بهترین انتخاب ما را در مورد صفحه کلیدهای بازی بی سیم برنده می شود. با این قیمت صفحه کلید بی سیم بهتری پیدا نخواهید کرد، بنابراین انتظار داریم این معامله به فروش برسد.

اگر به دنبال یک صفحه کلید بی سیم کوچکتر هستید که برای دستگاه های تلفن همراه مناسب تر باشد، این را بررسی کنید. صفحه کلید مسافرتی، در حال حاضر تا 55 دلار تخفیف دارد. لاجیتک G613 بزرگ‌ترین بازی نیست، اما اسلات داخلی آن برای تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند آن را به گزینه‌ای جهانی برای مسافران مکرر تبدیل می‌کند.

هنگامی که Logitech G613 خود را دریافت کردید، برخی از لیست های دیگر ما را بررسی کنید تا راه اندازی رایانه بازی خود را تکمیل کنید. ما تفکیک دقیقی از بهترین موس های بازی و بهترین هدفون های بازی داریم. و اگر به دنبال چیز جدیدی برای بازی در رایانه خود هستید، به مجموعه ما از بهترین بازی های رایانه ای سال 2022 نگاهی بیندازید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.