منو سایت

بهترین سرزمین های فورتنایت – فصل 3، فصل 2

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین سرزمین های فورتنایت - فصل 3، فصل 2

بهترین سرزمین های فورتنایت - فصل 3، فصل 2

بهترین سایت‌های فرود Fortnite در فصل 2 آن‌هایی هستند که چیزی بیش از انبوهی از غارت ارائه می‌دهند. گرفتن زودهنگام اقلام و سلاح ها مهم است، اما نقشه فصل 3 دارای مکان های متعددی است که حتی بیشتر به شما می دهد، مانند پوشش ویژه، وسایل نقلیه و دسترسی آسان به NPC های مهم. هنگامی که برخی از بهترین مکان‌های فرود در فصل 2 به ما اجازه می‌دهند قبل از بسته شدن طوفان بیشتر بمانیم، اکثر آنها در فصل 3، بهترین انتخاب‌های فصل 2 این تجمل را ارائه نمی‌دهند. شما باید به سرعت تجارت خود را به پایان برسانید و به راه خود ادامه دهید تا خطر گرفتار شدن در طوفان را نداشته باشید.

دیلی بوگل

Daily Bugle بدون شک یکی از بهترین مکان‌ها برای سقوط در این فصل است، و نه فقط به این دلیل که نزدیک به پنج دوجین جعبه برای باز کردن دارد. مجموعه ساختمان یک پیچ و خم کوچک است که برای مخفی کردن، به دام انداختن یا حتی پنهان کردن برخی موارد اضافی و غارت همه چیز در اطراف شما ایده آل است. از آنجایی که Bugle در لبه نقشه قرار دارد، جایی نیست که بتوانید بیش از حد معطل بمانید، اگرچه معمولاً زمان زیادی برای مرتب کردن موجودی خود و دیدن چند ده رقیب قبل از پریدن به تنهایی به نبرد وجود دارد – به معنای واقعی کلمه. ، اگر از ترامپولین های وب Bugle برای رفت و آمد استفاده می کنید.

باند چنکر

Speedway Chonker و پیست مسابقه آن یکی از نقاط برجسته فصل 2 است. مسیر سرعت دارای ترکیبی جامد از پوشش و غارت است، با مکان های زیادی برای پنهان شدن در صورت نیاز و بیش از 30 جعبه غارت. اگر به دنبال اقلام گران قیمت هستید، می توانید به Seven Outpost در قسمت جنوب شرقی منطقه بروید. همانطور که از یک سرعتی انتظار دارید، چندین ماشین اسپورت وجود دارد که می توانید سوار شوید، که هر کدام از قبل به لاستیک های خارج از جاده مجهز شده اند. این خوب است، چه برای قدم زدن در پیست مسابقه آماده باشید یا فقط باید ردی از بقیه نقشه ایجاد کنید.

صدای خواب آلود

Sleepy Sound حومه ایده آل شما است، با دسترسی به تعدادی امکانات راحت برای آسان کردن هر نبرد. اینجا چیزی بیشتر از محله اصلی فصل 3 است. در کنار خانه‌های آرام پر از جعبه و خیابان‌های پر از مواد برداشت، یک حوض برای ماهیگیری، یک ماشین برای سرقت و حتی یک پمپ بنزین برای سوخت‌گیری دارید. تنها نقطه ضعف این است که Sleepy Sound چقدر شمال است. این مکانی است که در بیشتر موارد قبل از بسته شدن طوفان و قطع ارتباط شما، می خواهید به سرعت از آن عبور کنید.

شفت های شیفتی

Shifty Shafts یکی از معدود مناطقی است که در اولین بار فروکش کردن طوفان تمایلی به قطع شدن آن ندارد. چیزی که او به عنوان طعمه فاقد آن است، Shifty Shafts در جاهایی برای پنهان شدن جبران می کند – و معمولاً تعداد زیادی آیتم از بازیکنانی که چندان خوش شانس نبودند خارج می شوند. خود شفت ها پتانسیل دفاعی محکمی دارند، حتی بدون نیاز به ساختن هیچ سازه ای، اما اگر مکانی را برای ساختن ترجیح می دهید، می توانید شفت ها را به یک قلعه واقعی تبدیل کنید تا زمانی که طوفان بسته شود. اگر برای مدتی تمایلی به جنگیدن ندارید، ابتدا در اینجا بدوید، مگر اینکه اتوبوس نبرد مستقیماً از بالا پرواز کند.

جایگاه مقدس

انصراف از Sanctuary کمی یک قمار است، هرچند که سود بالقوه بالایی دارد. معمولاً هیچ کس دیگری در این منطقه وجود ندارد، و هنگامی که در آنجا هستید، از مزیت انتخاب کاشفان در هنگام شنا کردن به جزایر برخوردار خواهید بود. خود جزایر طعمه بسیار خوبی برای کوک کردن به همراه چندین NPC از جمله The Visitor و The Foundation دارند. حتی هفت پاسگاه در جزیره جنوب شرقی وجود دارد. با این حال، مانند Sleepy Sound، شما نمی خواهید اینجا بمانید. قرار گرفتن در لبه نقشه به این معنی است که اغلب در چند دقیقه اول توسط طوفان بلعیده می شود.

کمپ نوازش

کمپ Cuddle ممکن است برای یک سایت فرود خوب کمی دور به نظر برسد، اما این چیزی است که آن را مفید می کند. طعمه های زیادی برای شروع وجود دارد، چهار NPC که می توانند در آنجا ظاهر شوند، و فرصت های ماهیگیری زیادی برای کسانی که عاشق تفریحات آبی هستند. اگر می‌خواهید بازی آرام‌تر و آرام‌تر شروع شود، این محل فرود برای شماست. قبل از خروج و کاوش در هفت پاسگاه نزدیک ساحل، حتماً به شمال سفر کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.