منو سایت

بهترین بازی های ارباب حلقه ها رتبه بندی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین بازی های ارباب حلقه ها رتبه بندی شدند

از زمانی که فرودو بگینز این جواهر لعنتی را به ارث برد، ارباب حلقه ها یکی از اصلی ترین اقتباس های بازی های ویدیویی بوده است. بیشتر این بازی‌ها بر اساس سه‌گانه فیلمی به کارگردانی پیتر جکسون ساخته شده‌اند و داستان پس‌زمینه هابیت نیز زمان می‌برد تا در پلتفرم‌های مختلف بدرخشد. برخی از این بازی‌ها پیوندهای عالی به فیلم‌های عالی بودند، برخی دیگر به اندازه برچسب Nazgul سرگرم‌کننده بودند.

لیست های بیشتر از بهترین فرنچایزها

اما در آتش‌های Mount GameSpot بهترین بازی‌های Lord of the Rings را پیدا کردیم. این انتخابات ما برای 10 نفر برتر است جواهر بازی های سرزمین میانه ما فکر می‌کنیم که حتی امروز ارزش بازی کردن را دارد، اما قطعاً در ارباب حلقه‌ها شکست‌هایی وجود داشت. در اینجا امیدواریم ارباب حلقه‌ها: گلوم به اندازه‌ای خوب باشد که در ماه سپتامبر به این فهرست بپیوندد.

1. ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه

شرحی ارائه نشده است

بار سوم جذابیت داشت، زیرا Return of the King به تعادل کامل بین اکشن، ماجراجویی و تجسم آوانگارد در زمان خود دست یافت. با مقداری قدرت ستاره ای مناسب که در ترکیب گنجانده شده است – بله، همانطور که گندالف می گوید واقعاً سر ایان مک کلان است – “بازگشت پادشاه” به پایان دادن به سه گانه فیلم و بازی های ویدئویی LOTR با یک انفجار عظیم در سال 2003 کمک کرد.

بررسی ما از ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه را بخوانید.


2. ارباب حلقه ها: دو برج

ارباب حلقه ها: دو برج
ارباب حلقه ها: دو برج

بازی Binding Fellowship of the Ring تا حد زیادی متوسط ​​در نظر گرفته می شد، اما برای دنباله The Two Towers به ​​طور قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی خود بهبود یافت تا سفری لذت بخش تر ایجاد کند. این کامل نبود، اما یک سیستم مبارزه ای شایسته، پخش صدای عالی و گرافیک چشمگیر، فرزند وسط حماسه LOTR را به طرز شگفت انگیزی به یاد ماندنی کرد.

بررسی ما درباره ارباب حلقه ها: دو برج را بخوانید.


3. Middle Earth: The Shadow of Mordor

سرزمین میانه: سایه موردور
سرزمین میانه: سایه موردور

یک داستان اصلی که در زمین‌های بایر سرزمین میانه آشکار می‌شود، ادعای شهرت Shadow of Mordor سیستم درخشان Nemesis آن بود که سیستمی پویا و مبتنی بر انتخاب ایجاد کرد که دنیای اطراف شما را بر اساس اقدامات شما تغییر داد. نبرد باشکوه بود، جانوران وحشی را به میل خود آورد تا ارتشی آماده داشته باشید، و تعقیب اورک که خاری در چشم شما بود، اولین حمله Monolith به قلمرو تالکین را بلافاصله کلاسیک کرد.

بررسی ما درباره Middle-earth: The Shadow of Mordor را بخوانید.


4. لگو ارباب حلقه ها

شرحی ارائه نشده است

سه حالت ثابت در زندگی وجود دارد: مالیات، مرگ و تطبیق لگو از یک ویژگی فیلم در یک بازی عجیب و غریب که شامل اقدامات زیادی برای شکستن آجر است. لگو ارباب حلقه ها از فرمول موفق خود دور نشد، زیرا این اقتباس ریتم داستان فیلم را دست نخورده نگه داشت و لایه ای مفید از جذابیت دیوانه کننده را به ماجراهای اخوان اضافه کرد.

بررسی ما از لگو ارباب حلقه ها را بخوانید.


5. ارباب حلقه ها: نبرد برای سرزمین میانه

ارباب حلقه ها: نبرد برای سرزمین میانه
ارباب حلقه ها: نبرد برای سرزمین میانه

چه نبرد هلمز دیپ باشد و چه درگیری میدان‌های پلنور، ارباب حلقه‌ها همیشه تعدادی از بهترین جنگ‌های مقیاس بزرگ را داشته است که برای اقتباس استراتژی بلادرنگ التماس می‌کردند. نبرد سرزمین میانه تا حد زیادی این درگیری ها را با سیستم ها و ایده هایی احیا کرده است که بعداً در ادامه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

بررسی ما از نبرد سرزمین میانه را بخوانید.


6. ارباب حلقه ها آنلاین

ارباب حلقه ها آنلاین
ارباب حلقه ها آنلاین

در عصری که MMO ها بیشتر از همیشه محبوب و متنوع بودند، پیوستن ارباب حلقه ها به صحنه منطقی بود. LOTR Online با دریافت پاداش در بخش توسعه شخصیت و تعداد مکان‌هایی که می‌توان از آنها بازدید کرد بسیار زیاد است، یک تجربه جادویی برای طرفدارانی که وارد سرورهای سرزمین میانه شده‌اند ایجاد کرده است. 15 سال بعد، LOTR Online هنوز یک عنوان دقیق دارد، زیرا هنوز برای بازی آنلاین در دسترس است.

بررسی آنلاین ما از ارباب حلقه ها را بخوانید.


7. سرزمین میانه: سایه جنگ

شرحی ارائه نشده است

در حالی که Shadow of Mordor یک جعبه شنی باریک و جمع و جور بود، Shadow of War دنیایی بزرگتر و حماسی تر را برای کاوش معرفی کرد، در حالی که همه چیزهایی را که بازی اصلی را بسیار محبوب کرده بود، گسترش داد. سیستم Nemesis آنتاگونیست شخصی شما را مرگبارتر از همیشه کرد، نبرد شیک بود، و توانایی به راه انداختن یک جنگ واقعی در مقیاس بزرگ در حالی که قلمرو خود را گسترش دادید، چروک های جالبی را به چرخه بازی اضافه کرد.

بررسی ما از Middle-earth: Shadow of War را بخوانید.


8. ارباب حلقه ها: عصر سوم

ارباب حلقه ها: عصر سوم
ارباب حلقه ها: عصر سوم

اگر Final Fantasy X تبدیل به ارباب حلقه ها شود، چه؟ شما The Third Age را دریافت خواهید کرد، یک بازی نقش آفرینی سرگرم کننده و شایسته از سال 2004. با انطباق ضعیف با سه گانه فیلم، The Third Age عالی به نظر می رسید و به عنوان یک بازی نقش آفرینی سطح ابتدایی عمل می کرد که طرفداران جوان فیلم به راحتی می توانستند در آن غوطه ور شوند. خودشان

بررسی ما از ارباب حلقه ها: عصر سوم را بخوانید.


9. لگو هابیت

لگو هابیت
لگو هابیت

مجموعه ای از دو فیلم اول هابیت، این ارتباط با بازی لگو تا حد زیادی به نقاط قوت خود می چسبد. دیوانه کننده، جذاب بود و مستقیماً کودکان و طرفدارانی را هدف قرار می داد که از سیلی زدن بیشتر به شخصیت های مورد علاقه ارباب حلقه ها قدردانی می کردند.

بررسی ما از Lego: The Hobbit را بخوانید.


10. ارباب حلقه ها: جنگ در شمال

ارباب حلقه ها: جنگ شمال
ارباب حلقه ها: جنگ شمال

در حالی که ارباب حلقه ها برای بازگشت به سینماها با اقتباس سال 2012 از هابیت آماده می شود، جنگ شمال از این هیاهو برای خلق یک داستان اصلی از سرزمین میانه استفاده می کند. یک ماجراجویی قابل اعتماد، جنگ در شمال شاید ماده ای برای بازی سال نبوده باشد، اما نبرد ثابت، کنترل های منظم و همکاری شگفت انگیز عالی آن را به یک غذای مناسب برای چند آخر هفته تبدیل کرده است.

بررسی ما از ارباب حلقه ها: جنگ شمال را بخوانید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.