منو سایت

بنیانگذار Mafia 3 Dev Hangar 13 برگ، برگ 2K

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بنیانگذار Mafia 3 Dev Hangar 13 برگ، برگ 2K

بنیانگذار Mafia 3 Dev Hangar 13 برگ، برگ 2K

فاش شد که هیدن بلکمن، بنیانگذار Mafia 3 و توسعه دهنده Mafia: Definitive Edition Hangar 13، از سمت ریاست استودیو کناره گیری می کند و شرکت مادر 2K را ترک می کند. نیک بینز به‌عنوان رئیس جدید Hangar 13 انتخاب خواهد شد.

در یادداشتی که توسط مدیریت 2K به اشتراک گذاشته شده است، آمده است: “با احساسات متفاوت، چندین به روز رسانی رهبری از Hangar 13 را با شما به اشتراک می گذارم.” هیدن بلکمن از ریاست استودیو Hangar 13 کناره‌گیری می‌کند و شرکت را ترک می‌کند تا به دنبال علاقه‌اش در یک سرمایه‌گذاری جدید باشد. ما از رهبری Haden در ایجاد Hangar 13، ساختن و گرد هم آوردن تیم‌ها در Novoto، برایتون و جمهوری چک، و انتشار تعدادی از بازی‌ها و مجموعه‌های استودیوی مافیا متشکریم.

«آنچه هیدن به ساخت آن کمک کرد، در سال‌های آینده به رشد و رشد خود ادامه خواهد داد. ما از همه کارمندان خود حمایت می کنیم تا علایق خود را دنبال کنند و چیزی جز بهترین ها برای او در موارد بعدی نمی خواهیم. نیک بینز، رئیس استودیو Hangar 13 برایتون، سرپرست استودیو Hangar 13 را بر عهده خواهد گرفت.

نیک با 30 سال تجربه رهبری صنعت، در سال 2018 به Hangar 13 پیوست تا Hangar 13 Brighton را بسازد و چهار سال گذشته را صرف رشد تیم، ایجاد قابلیت‌های استودیو و راه‌اندازی پروژه‌های بزرگی مانند Mafia: Definitive Edition و Mafia Trilogy کرده است. امیدوارم با تشکر از هیدن و آرزوی سلامتی برای او و همچنین تبریک ارتقای شایسته نیک به من بپیوندید. در حالی که تغییر می تواند یک چالش باشد، می تواند فرصت ها و موفقیت های جدیدی را نیز به همراه داشته باشد. ما متقاعد شده‌ایم که این استودیو در دستان بزرگی است و روی پروژه‌های زیادی تمرکز دارد که در حال حاضر در حال انجام هستند و تیم از پشتیبانی کامل 2K برخوردار است.”

ساخت Hangar 13 در سال 2014 همراه با تایید اینکه Blackman، کهنه کار LucasArts، ریاست استودیو را بر عهده خواهد داشت، فاش شد. در آن زمان، تیم در حال کار بر روی یک بازی AAA با استفاده از فناوری خود بود. این بازی Mafia 3 از سال 2016 بود که با نقدهای متفاوت اما عمدتاً مثبت شروع شد. سپس Hangar 13 در حال کار بر روی بازسازی اصلی Mafia از سال 2020 است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.