منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بمب غول پیکر و جف گرستمن از هم جدا می شوند، آینده سایت مشخص می شود

بمب غول پیکر و جف گرستمن از هم جدا می شوند، آینده سایت مشخص می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بمب غول پیکر و جف گرستمن از هم جدا می شوند، آینده سایت مشخص می شود

بمب غول پیکر و جف گرستمن از هم جدا می شوند، آینده سایت مشخص می شود

این تغییر در سایت خواهر GameSpot Giant Bomb با جدا شدن جف گرستمن و سایت در حال انجام است. این خبر درست قبل از اعلامیه های بعدی در این هفته منتشر می شود، که در آن نه خدمه که گروه اصلی سایت را تشکیل می دهند، در حال حرکت رو به جلو هستند.

این سایت در بیانیه ای گفت: «جف یکی از بنیانگذاران Giant Bomb است و از زمان راه اندازی آن در سال 2008 در قلب این سایت بوده است. «چه Quick Looks، چه پخش زنده یا بمب‌پست، شما محتوایی را مصرف کرده‌اید که او در ایجاد آن نقش داشته است. جف بمب غول‌پیکر را به روش‌های عمیقی شکل داد و همچنین بخش مهمی از گنجاندن صداهایی بود که این سایت را در دوره‌های مختلف آن تعریف می‌کردند. تا به امروز، تأثیر بمب غول‌پیکر بر نحوه انعکاس بازی‌های ویدیویی در اینترنت همچنان مانند همیشه جامع است، و جف به‌طور جدایی ناپذیری با این میراث مرتبط است.»

اما حتی با دنباله گرستمن، این سایت متعهد شد که “به گوشه ای عجیب و غریب از اینترنت ادامه دهد.” مکانی برای جشن گرفتن بازی‌های ویدیویی و همه چیز اطراف آن‌ها، با افراد همفکر دیگری که بمب غول‌پیکر را نیز خانه می‌نامند.

قرار است اطلاعات تکمیلی درباره این خبر در اپیزود 7 ژوئن Bombcast مورد بحث قرار گیرد. این پادکست طرح فوق الذکر را پوشش می دهد که چه کسانی 9 عضو اصلی خدمه Giant Bomb خواهند بود. علاوه بر این، شفافیت بیشتری در مورد طرح عضویت ممتاز و همچنین مروری مختصر از محتوای برنامه ریزی شده و موارد دیگر وجود خواهد داشت.

Giant Bombcast از وب سایت Giant Bomb و توییچ پخش خواهد شد. شروع 7 ژوئن 2022 ساعت 11 صبح به وقت PT.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.