منو سایت

بلیط های پوکمون گو فست برلین هم اکنون فروخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بلیط های پوکمون گو فست برلین هم اکنون فروخته شده است

توسعه دهنده پوکمون، Go Niantic در ماه مارس اعلام کرد که Go Fest امسال دوباره شخصی خواهد بود و بلیط های رویداد اصلی در برلین، آلمان اکنون به فروش می رسد.

این رویداد در برلین اولین رویداد شخصی Pokemon Go در سال 2019 است و بین 1 تا 3 جولای برگزار می شود. از اینجا می توانید بلیط بخرید. همچنین می‌توانید فهرست بزرگی از مشوق‌های حضور شخصی را در اینجا بررسی کنید، که شامل فرصتی برای انجام یک مطالعه ویژه اختصاصی، ملاقات با Sky Forme Shaymin و فرصتی برای گرفتن Shiny Pansear و Shiny Foongus است.

Pokemon Go به برلین
Pokemon Go به برلین

رویدادهای شخصی بعدی در سیاتل، واشنگتن بین 22 تا 24 ژوئیه و ساپورو، ژاپن بین 5 تا 7 آگوست رخ می دهد. بلیت های این رویدادها هنوز فروخته نشده است. Niantic همچنین برنامه هایی برای فینال حتی در 27 آگوست دارد که به همه شرکت کنندگان پاداش ارائه می دهد.

برای بازیکنان پوکمون گو که قصد شرکت در رویدادهای شخصی را ندارند، فرصت های زیادی برای گرفتن پوکمون های منحصر به فرد در طول جشنواره وجود خواهد داشت. همچنین می‌توانید از طریق برنامه Pokemon Go یک بلیت برای رویداد از راه دور خریداری کنید تا به مواردی مانند پاس‌های حمله اضافی، امکان جمع‌آوری برچسب‌های رویداد ویژه و سایر پاداش‌ها دسترسی داشته باشید. جزئیات بیشتر را می توانید در وب سایت Pokemon Go بیابید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.