منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بلیزارد جزئیات اتفاقاتی که برای Diablo Immortal در “چند هفته آینده” می‌افتد را توضیح می‌دهد.

بلیزارد جزئیات اتفاقاتی که برای Diablo Immortal در “چند هفته آینده” می‌افتد را توضیح می‌دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بلیزارد جزئیات اتفاقاتی که برای Diablo Immortal در "چند هفته آینده" می‌افتد را توضیح می‌دهد.

بلیزارد جزئیات اتفاقاتی که برای Diablo Immortal در "چند هفته آینده" می‌افتد را توضیح می‌دهد.

با توجه به نگرانی‌ها در مورد ریزتراکنش‌ها، بلیزارد به زودی جزئیات بیشتری در مورد نبرد پاس بعدی Diablo Immortal، ویژگی‌های جدید و رفع باگ‌ها به اشتراک خواهد گذاشت.

رهبر جامعه Diablo، آدام فلچر، اخیراً در پاسخ به سؤال یکی از بازیکنان در مورد زمان عرضه وصله‌ها یا به‌روزرسانی‌ها برای Diablo Immortal، وارد subreddit بازی شده است. این بازی در 2 ژوئن در اکثر مناطق عرضه شد و از زمانی که بازیکنان باید منتظر آپدیت های جدید باشند، اطلاعات زیادی از بلیزارد در دست نیست.

به گفته فلچر، اخبار بعدی برای Diablo Immortal “در چند هفته آینده، زمانی که به پایان نبرد پاس فعلی می رسیم” منتشر خواهد شد، که حدود دو هفته دیگر منقضی می شود. فلچر نوشت، بلیزارد جزئیات سرعت انتشار محتوا را شرح خواهد داد و در مورد نبرد پاس بعدی بازی، ویژگی‌های آتی و اصلاحات برنامه‌ریزی‌شده در آن زمان صحبت خواهد کرد.

فلچر همچنین وقت گذاشت و تکرار کرد که به‌روزرسانی‌های محتوایی Diablo Immortal، از جمله سیاه چال‌های جدید، حملات، ماموریت‌ها و کلاس‌ها، «برای همه» رایگان خواهد بود.

Diablo Immortal در دو هفته اول حدود 24 میلیون دلار درآمد داشت، حتی زمانی که بازی به دلیل ریزتراکنش‌ها و سیستم‌های پرداخت در آب داغ قرار گرفت. یکی از اولین منتقدان بازی، یکی از طرفداران Diablo که در جریان ارائه Diablo Immortal در BlizzCon 2018 حضور داشت و از سازندگان بازی پرسید که آیا این یک شوخی خارج از فصل اول آوریل در هنگام پرسش و پاسخ است، اخیراً با نظر خود در مورد این بازی همراه شده است. تلفن همراه Blizzard RPG. او تحت تأثیر قرار نگرفت. در بررسی GameSpot Diablo Immortal، ما این بازی را «یک ماجراجویی غافلگیرکننده با حس درجه یک در این سری دانستیم که تمام نت‌های مناسب را به دست می‌آورد، حتی اگر بازی نهایی آن به شدت به ریزتراکنش‌ها وابسته شود».

با توجه به نگرانی‌ها در مورد ریزتراکنش‌های Diablo Immortal، بلیزارد تصریح کرده است که Diablo IV که قرار است در سال 2023 عرضه شود، مانند Diablo Immortal گزینه‌ای برای خرید انرژی نخواهد داشت. با این حال، شامل یک فروشگاه درون بازی و ریزتراکنش هایی به شکل لوازم آرایشی می شود. بلیزارد اخیراً فاش کرده است که Necromancer پنجمین و آخرین کلاس Diablo IV در هنگام عرضه خواهد بود و مکانیک جدید و منحصر به فرد کلاس Necromancer به نام Book of the Dead را شامل می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.