بلیزارد تغییرات را برای WoW: Wrath Of The Lich King Classic، جزئیات رویداد XP Boost تشریح می کند.

بلیزارد تغییرات را برای WoW: Wrath Of The Lich King Classic، جزئیات رویداد XP Boost تشریح می کند.

بلیزارد تغییرات را برای WoW: Wrath Of The Lich King Classic، جزئیات رویداد XP Boost تشریح می کند.

World of Warcraft: Wrath of Lich King Classic باید قبل از پایان سال منتشر شود، و در حالی که طرفداران از قبل می دانستند که بلیزارد تغییراتی در پسوند مورد علاقه آنها ایجاد خواهد کرد، یک پست وبلاگ رسمی جزئیات جدیدی و انگیزه های پشت آن را ارائه می دهد.

در یک پست وبلاگ، بلیزارد چندین ستون اصلی طراحی را مشخص کرد که نحوه نزدیک شدن شرکت به انتشار مجدد را نشان می‌داد. رکن اول «پرورش و پاسداری از تجربه اجتماعی» است. ویژگی اجتماعی WoW Classic به یکی از مشخصه‌های تعیین‌کننده آن تبدیل شده است و بلیزارد تلاش می‌کند این را هم در Wrath of the Lich King Classic و هم در نسخه‌های بعدی WoW Classic حفظ کند. به این ترتیب، ویژگی هایی مانند گروه یاب خودکار، که بعداً در طول زندگی اصلی Wrath of the Lich King اضافه شد، در Wrath of Lich King کلاسیک یافت نمی شود.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌های شما به خاطر بسپاریم؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای دیدن این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: World of Warcraft Classic – تریلر معرفی سینمایی Wrath of the Lich King

جدای از جنبه اجتماعی، یکی دیگر از ارکان کلیدی WoW Classic برای بلیزارد در دسترس و آشنا نگه داشتن بازی است. تغییرات بیش از حد می تواند به راحتی دانش و دسترسی را که بسیاری از بازیکنان قدیمی برای برنامه های افزودنی کلاسیک دارند از بین ببرد. از سوی دیگر، هدف از در دسترس نگه داشتن چیزها به این معنی است که بلیزارد از برخورد با سیستم هایی که طبق استانداردهای امروزی ممکن است گیج کننده به نظر برسند، ترسی ندارد. بلیزارد از سیستم نشان خشم لیچ کینگ به عنوان مثال استفاده می کند و سیستم اصلی را “بیهوده پیچیده و گیج کننده” می نامد. سیستم جدید مورد استفاده در Wrath of the Lich King Classic، بازیکنان را برنده دو نوع لوگو می‌کند: یکی از جدیدترین محتوای حمله‌ای که برای خرید جدیدترین تجهیزات استفاده می‌شود و دیگری از حملات قدیمی‌تر و سیاه‌چال‌ها. برای خرید آیتم‌های کم‌قدرت‌تر استفاده می‌شود. .

آخرین ستونی که بلیزارد تعریف می‌کند این ایده است که جهان آزروت قهرمان WoW Classic است تا بازیکنان را در World of Warcraft غرق کند. این بدان معناست که بلیزارد تغییرات بیش از حدی را در خود دنیا ایجاد نخواهد کرد. یکی از نمونه‌های این فلسفه در عمل، تصمیمی است که قبلاً اعلام شده بود مبنی بر عدم استفاده از ویژگی‌های ردیابی جستجوی عمیق‌تر که نشان می‌دهد بازیکنان باید به نقشه خود بروند، ویژگی که بعداً در Wrath of the Lich King اصلی اضافه شد.

در مورد تغییرات دیگری که در بازی Wrath of the Lich King Classic رخ می دهد، بلیزارد می نویسد که آنها سختی حمله Naxxramas را در توسعه افزایش می دهند و همچنین سعی خواهند کرد که سیاه چال های Heroic را در طول توسعه مرتبط و چالش برانگیز نگه دارند.

در یک پست فروم جداگانه، بلیزارد همچنین اعلام کرد که رویدادی برای افزایش 50 درصدی XP به نام “Joyous Journeys” به سرورهای Burning Crusade Classic قبل از راه اندازی بازی Wrath of the Lich King Classic می آید که باید به بازیکنانی که می خواهند کمک کند. قبل از انتشار برنامه افزودنی، کاراکترهای جدید را تراز کنید. بلیزارد هنوز زمان دقیق یا تاریخ شروع دقیقی برای تقویت XP ندارد، اما انتظار دارد این رویداد حدود 6 تا 8 هفته تا انتشار بازی Wrath of the Lich King Classic ادامه داشته باشد. افزایش XP در ابتدا در سرورهای جدید برای راه اندازی جدید Wrath of the Lich King Classic در طی پچ اولیه بازی وجود خواهد داشت.

بلیزارد اخیراً اعلام کرده است که افزونه جدید WoW، Dragonflight، قبل از پایان سال 2022 منتشر خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.