منو سایت

بسیاری از مردم یک نینتندو سوییچ دوم می خرند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسیاری از مردم یک نینتندو سوییچ دوم می خرند

بسیاری از مردم یک نینتندو سوییچ دوم می خرند

اگرچه Switch اکنون پنج ساله شده است، نینتندو مطمئن است که فروش کنسول همچنان قوی خواهد بود، و به اشتراک گذاری که تعداد زیادی از دارندگان سوییچ در حال خرید کنسول های دوم هستند. این آمار به عنوان بخشی از گزارشی درباره نتایج مالی شرکت برای پایان سال مالی گذشته فاش شد.

در طول پرسش و پاسخ در مورد نتایج مالی شرکت، از نینتندو در مورد مدل جدید OLED Switch و اینکه شرکت انتظار دارد چه نسبت فروش را جبران کند، سؤال شد. در پاسخ، مدیرعامل نینتندو و رئیس Shuntaro Furukawa آمار جالبی را در مورد OLED و Switch Lite که از افرادی که قبلاً Switch خریداری کرده‌اند، به اشتراک گذاشتند.

در حال پخش: نقد و بررسی OLED نینتندو سوییچ

Furukawa توضیح داد: «از ارقام فروش سال مالی قبل، حدود 25 درصد از کل خرید سخت افزار توسط کسانی انجام شده است که قبلاً یک نینتندو سوییچ دارند. «حدود 30 درصد از فروش واحدهای Nintendo Switch Lite، خریدهای تکراری (جستجوی سیستم‌های Nintendo Switch اضافی بعد از اولین مورد) و 40 درصد از فروش ماژول‌های OLED Nintendo Switch، خریدهای تکراری یا خریدهای جایگزین بوده است.

Furukawa همچنین اضافه کرد که نینتندو انتظار دارد مدل OLED Switch بخش عمده فروش سخت افزار این شرکت را در سال مالی آینده به خود اختصاص دهد و کنسول به روز شده تنها در پایان سال مالی گذشته منتشر شود.