منو سایت

بسته Horizon Forbidden West PS5 با بهترین خرید در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته Horizon Forbidden West PS5 با بهترین خرید در دسترس است

بسته Horizon Forbidden West PS5 در حال حاضر در Best Buy موجود است. بسته استاندارد PS5 550 دلار قیمت دارد، در حالی که بسته دیجیتال نسخه 450 دلار قیمت دارد. هر دو بسته با یک کوپن نقدی دیجیتال در فروشگاه PlayStation برای Horizon Forbidden West ارائه می‌شوند.

این بسته ها هفته گذشته در Walmart و PlayStation Direct در دسترس بودند، اما هر دو خرده فروش به سرعت فروختند. این احتمال وجود دارد که هر دو بسته نیز نسبتاً سریع در Best Buy فروخته شوند. همچنین باید مطمئن شوید که برای فرصت خرید PS5 از PS Direct ثبت نام کرده اید تا برای موارد اضافی بعدی آماده شوید.

PS5 Horizon Forbidden West Bundle
PS5 Horizon Forbidden West Bundle

به طور کلی، با خرید بسته 20 دلار در قیمت کاتالوگ Horizon Forbidden West صرفه جویی می کنید – البته اگر بتوانید آن را دریافت کنید. هر مدل PS5 را که انتخاب کنید، بسته به همراه یک کوپن با یک کلید بازی ارائه می‌شود که می‌توان آن را در فروشگاه پلی‌استیشن پس‌خرید کرد.

اگرچه یافتن PS5 از اوایل سال 2022 بسیار دشوار بوده است، اما پیش‌بینی فروش سونی برای بقیه سال نشان می‌دهد که PlayStation 5 در ماه‌های آینده بیشتر برای خرید در دسترس خواهد بود. با این حال، تعجب نکنید اگر این بسته Horizon Forbidden West در عرض چند دقیقه فروخته شود.

اگر موفق به دریافت یکی از بسته‌های PS5 شدید، حتماً برخی از راهنمای خرید پلی‌استیشن 5 ما را بررسی کنید، از جمله بررسی‌های ما درباره بهترین بازی‌های PS5، کنترلرها، هدفون‌ها و ایستگاه‌های شارژ.

یادداشت سردبیر: مقاله در 7 ژوئن 2022 به روز شد

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.