منو سایت

بسته های PS5 فردا 23 آوریل در GameStop در دسترس خواهند بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته های PS5 فردا 23 آوریل در GameStop در دسترس خواهند بود

این آخر هفته شانس دیگری برای خرید PS5 خواهید داشت. GameStop اعلام کرده است که بسته های PS5 فردا 23 آوریل در انبار موجود می شود. بازیابی سهام فقط در فروشگاه ها در دسترس خواهد بود، اما برخلاف سایر موارد اضافه شده اخیر GameStop، هر فروشگاه GameStop در ایالات متحده این بسته ها را در دسترس خواهد داشت. آخرین نسخه اضافه شده به GameStop شامل هر دو بسته پلی استیشن 5 و پلی استیشن 5 دیجیتال می شود. طبق معمول، برای خرید بسته، باید یک عضویت فعال در PowerUp Rewards Pro داشته باشید.

GameStop محتویات بسته های PS5 را فاش نکرده است، اما آنها معمولاً با ترکیبی از کارت های هدیه، اعتبار PSN، عضویت PS Plus و لوازم جانبی مانند کنترلر دوم DualSense ارائه می شوند. در مجموع، بسته به اینکه به دنبال یک PS5 استاندارد یا یک PS5 دیجیتال ارزان‌تر هستید، انتظار دارید حدود 650 تا 800 دلار برای هر بسته بپردازید. تنها خوبی بسته‌های جدیدتر PS5 GameStop این است که شامل بازی نمی‌شوند، بنابراین احتمالاً نیازی به خرید یک بسته بازی که نمی‌خواهید ندارید.

تعداد محدود خواهد بود، بنابراین می‌خواهید در ساعات کاری یا حتی زودتر در فروشگاه محلی خود حاضر شوید. بسته‌های دیجیتال PS5 معمولاً کمی طولانی‌تر از PS5 استاندارد در دسترس هستند، اما همچنان می‌توانید انتظار داشته باشید که سهام در اوایل روز به فروش برسد.

پس از چند هفته پر کردن آهسته PS5، این هفته فرصت های زیادی را برای در نهایت امن کردن کنسول دست نیافتنی به ارمغان آورد. اکثر خرده فروشان بزرگ، از جمله Walmart، Amazon، Best Buy و PS Direct، PS5 را این هفته دوباره بارگذاری کردند. همانطور که انتظار می رفت، تمام سهام PS5 در این هفته به سرعت فروخته شد.