بسته موسس Overwatch 2 نیز پوسته های رایگانی را برای دارندگان بازی اول فراهم می کند

بسته موسس Overwatch 2 نیز پوسته های رایگانی را برای دارندگان بازی اول فراهم می کند

بسته موسس Overwatch 2 نیز پوسته های رایگانی را برای دارندگان بازی اول فراهم می کند

با انتشار اخباری مبنی بر رایگان شدن حالت PvP بازی Overwatch 2، انتظار می رود برخی از جوایز برای دارندگان فعلی Overwatch.

همانطور که در نمایشگاه Xbox و Bethesda مشخص شد، PvP در Overwatch 2 در تاریخ 4 اکتبر راه اندازی می شود و برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X | S، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ رایگان خواهد بود. در یک پست وبلاگ جدید، توسعه‌دهنده بلیزارد توضیح می‌دهد که چگونه بازیکنانی که Overwatch اصلی را خریداری کرده‌اند، چندین بخش اضافی منحصر به فرد را به عنوان تشکر دریافت می‌کنند.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: Overwatch 2 – تریلر رسمی تاریخ انتشار 2 بازی رایگان

بازیکنان موجود Overwatch قبل از عرضه رایگان Overwatch 2 یک بسته رایگان برای بنیانگذاران دریافت خواهند کرد که شامل دو پوسته حماسی، نماد انحصاری بنیانگذار و چیزی که بلیزارد آن را “هدیه غافلگیر کننده” می نامد که قبل از 4 اکتبر اعلام می شود، خواهد بود. برای واجد شرایط بودن برای جوایز رایگان، بازیکنان باید قبل از 23 ژوئن یک Overwatch داشته باشند و قبل از 5 دسامبر 2022 وارد Overwatch یا Overwatch 2 شوند تا بسته موسس را دریافت کنند.

تمام پوسته‌ها و لوازم آرایشی بدون قفل از Overwatch اصلی به Overwatch 2 منتقل می‌شوند که از فرمت اصلی 6v6 به 5v5 تغییر می‌کند. جزئیات بیشتر درباره Overwatch 2، از جمله مدل سرویس زنده، نقشه راه محتوا و قهرمان جدید Junker Queen، در رویداد 16 ژوئن ارائه خواهد شد. نسخه بتای اخیر Overwatch 2 به بازیکنان این امکان را می دهد تا برای شخصیت هایی مانند Bastion و شخصیت جدید Sojourn دوباره کار کنند.

گزارش‌های Overwatch 2 در حالی منتشر می‌شوند که بلیزارد هنوز در حال مبارزه با پرونده‌های قضایی و تحقیقات پیرامون فرهنگ ادعایی محل کار «فرات پسر» است، اگرچه در حال خرید آن توسط مایکروسافت در یک معامله 69 میلیارد دلاری است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.