بسته الحاقی Resident Evil Village و حالت شخص ثالث معرفی شده است

بسته الحاقی Resident Evil Village و حالت شخص ثالث معرفی شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، کپکام قصد دارد به زودی محتوای جدید و متنوعی را در اختیار بازیکنان بازی Resident Evil Village قرار دهد. طرفداران می توانند از تجربه DLC، محتوای Mercenaries و حالت شخص ثالث Resident Evil Village لذت ببرند.

سال گذشته، انتشار بسته الحاقی Resident Evil Village تایید شد. البته کپکام به غیر از تایید تولید این DLC اطلاعات دیگری منتشر نکرد. اما سرانجام پس از مدت ها انتظار، این شرکت در رویداد جدید خود از بسته الحاقی Resident Evil Village به طور کامل رونمایی کرد.

DLC بازی Resident Evil Village با نام Shadows of Rose شناخته می شود. این بسته مکمل ۱۶ سال از تاریخچه دهکده رزیدنت اویل عقب است و شخصیت اصلی آن از ایتان وینترز به دخترش رز تغییر کرده است. گل رز قدرت وحشتناکی دارد و باید با عواقب آن مقابله کند. در بسته الحاقی Resident Evil Village: Shadows of Rose، یک تجربه سوم شخص، رز وارد ذهن مگامایست می شود تا راهی برای از بین بردن قدرت هایش پیدا کند. در این شرایط، او نه تنها باید با انواع موجودات و هیولاها مبارزه کند، بلکه محیط نیز تهدیدی برای گل رز خواهد بود.

رز شخصیت اصلی DLC بازی Resident Evil Village است

قسمت دوم محتوای جدید روستای رزیدنت اویل در قالب Mercenaries: Additional Orders ارائه می شود. به این ترتیب می توانید در حین تجربه حالت مزدور به موارد به عنوان مراحل جدید دسترسی داشته باشید. همچنین شخصیت های مختلف بازی مانند کریس ردفیلد، کارل هایزنبرگ و لیدی دیمیترسکو وجود دارند.

جدیدترین قسمت Resident Evil Village که احتمالا هم برای گیمرها و هم برای علاقه مندان جذاب خواهد بود، فرصت تجربه این اثر از شخص ثالث است. به این ترتیب شما قادر خواهید بود تمام قسمت های حالت داستانی Resident Evil Village را از طریق این دیدگاه تجربه کنید. سازندگان بازی Resident Evil Village انیمیشن های جدیدی را برای این حالت طراحی کرده اند و امکان دیدن چهره Ethan Winters را برای اولین بار فراهم کرده اند.

همه اینها در بسته گسترش زمستانی منتشر خواهد شد. علاقه مندان می توانند در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) و همزمان با انتشار نسخه طلایی Resident Evil Village به این DLC دسترسی داشته باشند. Resident Evil Village: Gold Edition علاوه بر بازی اصلی، شامل بسته الحاقی Winters’ Expansion نیز می شود.

رژیم شخص ثالث جذابیت Resident Evil Village را دو چندان می کند

اما اینها تنها برنامه های Capcom برای ماه اکتبر نیستند. این شرکت قصد دارد علاوه بر موارد فوق، Resident Evil Re: Verse را در تاریخ 26 نوامبر نیز عرضه کند. این افکت که یک تجربه PvP است به صورت رایگان در اختیار خریداران Resident Evil Village قرار می گیرد. این بازی به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از شخصیت های معروف سری Resident Evil با 6 بازیکن وارد نبرد شوید و سعی کنید در میدان برنده شوید.

Resident Evil Village در حال حاضر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس در دسترس است. تاکنون بیش از 6 میلیون نسخه از این اثر فروخته شده و نسخه واقعیت مجازی هدست PSVR 2 در حال ساخت است و در صورت استفاده از اینترنت پرسرعت می توانید دموی Resident Evil Village را به صورت رایگان در مرورگر خود امتحان کنید.

نظر شما در مورد بسته و رژیم مکمل شخص ثالث Resident Evil Village چیست؟ آیا محتوای جدید این اثر نظر شما را جلب کرد؟ به نظر شما این موارد چه تاثیری در تجربه کار مذکور دارد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt