منو سایت

بسته الحاقی Resident Evil Village با بیست ویژگی جدید منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی Resident Evil Village با بیست ویژگی جدید منتشر شد

طبق آخرین اخبار بازی، ۲۰ ویژگی در قالب بسته الحاقی Resident Evil Village به نام Winters’ Expansion به حالت The Mercenaries اضافه می شود.

بیش از یک سال پس از معرفی بسته الحاقی Resident Evil Village در E3 2021، Winters’ Expansion به زودی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. از طریق این DLC قسمت داستانی جدیدی به نام Shadows of Rose و حالت سوم شخص به بازی اضافه می شود. علاوه بر این، بسته الحاقی فوق الذکر زمینه ای را برای استفاده از شخصیت های کریس ردفیلد، کارل هایزنبرگ و لیدی دیمیترسکو در حالت The Mercenaries فراهم می کند.

مدیر بسته الحاقی Resident Evil Village اعلام کرده است که بازیکنان به 20 ویژگی جدید در The Mercenaries Additional Orders از جمله مراحل و توانایی های جدید دسترسی خواهند داشت. اگرچه سازندگان مجبور بودند لیدی دیمیترسک را کمی کوچکتر کنند تا با شخصیت سازگار شود، اما طرفداران Resident Evil Village همچنان می توانند از این شخصیت در حالت The Mercenaries لذت ببرند.

کنتو کینوشیتا، مدیر Winters’ Expansion در مصاحبه با Polygon اطلاعات متفاوتی در مورد این DLC داده است. تمرکز اصلی آن بخش سفارشات اضافی مزدوران است که محتوای جدیدی را به حالت مزدور اضافه می کند.

کنتو کینوشیتا در مصاحبه خود گفت که سازندگان سعی کرده اند به هر یک از شخصیت های جدید “احساس متمایز” بدهند. هر شخصیت دارای یک سبک بازی منحصر به فرد است که بازیکنان را تشویق می کند تا همه آنها را تجربه کنند. به عنوان مثال، کریس ردفیلد در استفاده از سلاح گرم مهارت دارد و برای مبارزه نزدیک مفید است. در مقابل، هایزنبرگ قادر است از نیروی مغناطیسی استفاده کند. لیدی دیمیترسکو با الهام از بخشی از بازی Resident Evil Village با قد و توانایی اش در پرتاب اثاثیه، میدان جنگ را به دست می گیرد.

بسته الحاقی بازی Resident Evil Village

بسته الحاقی Resident Evil Village شامل سه شخصیت جدید است

اضافه کردن شخصیت های جدید به The Mercenaries یکی از درخواست های بازیکنان است. به این ترتیب طرفداران می توانند شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنند و به شرکت در نبردهایی که شخصیت های Eaten زیادی در آن حضور دارند محدود نشوند. اگرچه هر سه شخصیت جدید این بخش قوی هستند، اما بازیکنان همچنان باید برای کسب امتیاز بالا و به دست آوردن آیتم ها، سلاح ها و توانایی های مختلف تلاش کنند تا قدرت خود را افزایش دهند.

کنتو کینوشیتا اعلام کرد که از طریق بسته الحاقی Resident Evil Village می توانید به بیست ویژگی جدید از جمله مراحل و توانایی ها دسترسی داشته باشید. او اشاره کرد که محتوای جدید ارزش تجربه کردن را دارد. به عنوان مثال، او به LZ Answerer اشاره می کند که دستیابی به آن در شرایط فعلی چالش برانگیز است. اما به لطف یکی از شخصیت های جدید، می توانید آن را آسان تر کنید.

خرید بسته گسترش زمستانی که در 28 اکتبر (6 آبان) و مصادف با هالووین منتشر می شود، 20 دلار قیمت دارد. در قالب این DLC می توانید بازی Resident Evil Village را از سوم شخص تجربه کنید و به خط داستانی جدید Shadows of Rose و محتوای دستورات جانبی The Mercenaries دسترسی داشته باشید. بازیکنانی که نسخه استاندارد Resident Evil Village را ندارند می توانند نسخه طلایی را با قیمت 50 دلار خریداری کنند.

Resident Evil Village هم اکنون برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. نسخه نینتندو سوییچ این عنوان نیز همزمان با انتشار بسته الحاقی این عنوان در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد بیست ویژگی جدید در حالت The Mercenaries چیست؟ آیا فکر می کنید این موارد می تواند تجربه حالت گفته شده را بهبود بخشد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PCGamesN