منو سایت

بسته الحاقی Hotza Horizon 5 با تمرکز بر Hot Wheels معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی Hotza Horizon 5 با تمرکز بر Hot Wheels معرفی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، استودیو Playground Games قصد دارد بسته الحاقی Forza Horizon 5 را در ماه آینده منتشر کند که شامل محتوایی بر اساس سری Hot Wheels به Fortza Horizon 5 می شود.

Forza Horizon 5 یک بازی فوق العاده موفق است که بیش از 20 میلیون بازیکن را به خود جذب کرده است. حال به نظر می رسد استودیو پلی گرند گیمز قصد دارد جذابیت این اثر را افزایش داده و محتوای جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار دهد. اولین بسته الحاقی Fortza Horizon 5 با الهام از سری Hot Wells اخیراً رونمایی شد. پس از انتشار تریلر کوتاهی از DLC Forza Horizon 5، استودیوی Playground Games اطلاعات تکمیلی در مورد این بسته الحاقی منتشر کرده است.

بسته الحاقی Forza Horizon 5: Hot Wheels چهار اکوسیستم را به مکانی جدید در بالای دنیای بازی های مکزیکی اضافه می کند. این اکوسیستم ها دارای مسیرهای مختلفی هستند که در مجموعه Hot Wheels متمرکز شده اند و در طی آن می توانید از مسابقات هیجان انگیز لذت ببرید. از جمله آهنگ های موجود در فرمت DLC Forteza Horizon می توان به مسیرهای ضد جاذبه و یخ اشاره کرد.

بسته الحاقی Forza Horizon 5 Fortza Horizon 5

DLC Forza Horizon 5 حالت های مختلفی را ارائه می دهد

علاوه بر این، ویژگی‌های جدیدی به Forza Horizon 5 اضافه خواهد شد، از جمله ماموریت‌های جدید Horizon Story، شیرین کاری‌های بیشتر در روابط عمومی، ماشین‌های جدید و ویژگی‌های ساخت مختلف و اشتراک‌های Event Lab. اگر موارد بالا توجه شما را جلب کرد، می‌توانید بسته الحاقی Forza Horizon 5: Hot Wheels را در 19 جولای روی رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، سری Xbox S و سری Xbox X امتحان کنید.

در دیگر اخبار مربوط به سری فورتزا، بازی Forza Motorsport در جریان رویدادهای Xbox و Bethesda ارائه شد. این اثر که هشتمین بازی Forteza Motorsport است، شماره ندارد و احتمالاً ریبوت این سری محسوب می شود. این بازی در سه ماهه دوم سال آینده برای کنسول های ایکس باکس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد DLC Forza Horizon 5 چیست؟ آیا قصد تجربه آن را دارید؟ به نظر شما افزودن محتوای مرتبط با Hot Wheels چگونه بازی Forteza Horizon 5 را تغییر می دهد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt