منو سایت

بسته الحاقی Horizon Forbidden West در حال ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی Horizon Forbidden West در حال ساخت است

لنس ردیک، بازیگر مشهور آمریکایی که نقش Silence در بازی‌های Horizon را بازی می‌کند، در توییتی (که به سرعت حذف شد) فاش کرد که سخت مشغول کار روی این بازی است. افق غرب ممنوع و حضور خود را در جلسه جدید موشن کپچر این بازی در استودیو Guerilla Games اعلام می کند. با این رندرها، طرفداران می توانند منتظر انتشار بسته الحاقی بازی باشند افق غرب ممنوع در آینده نزدیک داشته باشند.

ردیک، بازیگر و صداپیشه محبوب که در فیلم‌ها و بازی‌های ویدیویی متعددی ظاهر شده است، ویدیوی کوتاهی را در توییتر منتشر کرد که نشان می‌دهد او با توسعه‌دهندگان استودیوی گوریلا گیمز کار می‌کند و چهره‌اش را با نقطه‌های سفید برای تصویربرداری حرکتی می‌گیرد. با توجه به اینکه این بازیگر به طور اتفاقی و ناخواسته محتوای اضافی برای غرب ممنوعه اعلام کرده بود، پست خود را بلافاصله پس از انتشار حذف کرد.

اگرچه ردیک اشاره ای نکرده است که روی چه چیزی کار می کند، اما طرفداران معتقدند که او روی بسته الحاقی Horizon Forbidden West کار می کند. سونی اکنون به صورت رسمی این DLC را برای بازی منتشر می کند غرب ممنوع معرفی نکرده است، اما با توجه به موفقیت این بازی، انتشار محتوای اضافی و مستقل برای آن اضافی نیست و منطقی به نظر می رسد.

بسته توسعه Horizon Forbidden West

بسته اضافی افق غرب ممنوع

که می شود گفت بسته الحاقی Frozen Wilds کمتر از یک سال پیش برای Horizon: Zero Dawn منتشر شد که شامل یک منطقه جدید برای کاوش بازیکنان و یک حالت داستانی جدید گسترده بود، بنابراین جای تعجب نیست که DLC برای Horizon Forbidden West نیز برنامه ریزی شده است. ، که به احتمال زیاد دارای یک سرزمین کاملا جدید و گسترده در کنار سایر ویژگی ها مانند نسخه Zero Dawn خواهد بود.

بازی افق غرب ممنوع که ادامه نسخه اول آن است Horizon Zero Down اکشن در یک محیط آخرالزمانی رخ می دهد که در آن جانوران روباتیک در سیاره پرسه می زنند. داستان بازی غرب ممنوعه حول محور شخصیت آلوی شکارچی زن جوانی است که در دنیای جدید متولد شده و با گروه خود سعی در کشف اسرار این سیاره معروف به غرب ممنوعه دارد.

در پایان، اجازه دهید به یاد بیاوریم که بازی افق غرب ممنوع این بازی توسط استودیو گوریلا گیمز توسعه یافته و توسط سونی اینتراکتیو اینترتینمنت در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ باخمن ۱۴۰۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است.

منبع: Gamingbolt