منو سایت

بسته الحاقی Heart of Russia برای Euro Truck Simulator 2 لغو شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی Heart of Russia برای Euro Truck Simulator 2 لغو شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی، نرم افزار SCS به دلیل حمله روسیه به اوکراین با وجود اینکه تقریباً مراحل ساخت بسته الحاقی Heart of Russia برای Euro Truck Simulator 2 به پایان رسیده، لغو شده است.

SCS Software Studios در آخرین پست وبلاگ خود نوشت: به دلیل رنجی که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می کنند، ما تصمیم گرفتیم بسته الحاقی Heart of Russia را منتشر نکنیم. این به این دلیل است که انتشار این DLC نباید به عنوان حمایت یا تحمل حمله روسیه تلقی شود.

طبق گزارش SCS Software، طبق گفته SCS Software، قبل از تهاجم روسیه به اوکراین در 24 فوریه، تیم توسعه تنها 6 تا 8 هفته تا تکمیل بسته الحاقی Heart of Russia برای Euro Truck Simulator 2 فاصله داشت. سازندگان این DLC به نتیجه تلاش خود برای ایجاد مناطق جدید و فوق العاده زیبا افتخار می کنند.

سازندگان بسته مکمل قلب روسیه برای Euro Truck Simulator 2 پس از انتشار اخبار نگران کننده در مورد حمله روسیه به اوکراین در رسانه ها، نسبت به ادامه آن تردید داشتند. در یک پست وبلاگ جدید از SCS Software Studios می‌گوید: «ما از خود سؤالات زیادی پرسیدیم، از جمله سؤالات واضح. آیا می توانیم بسته مکمل Heart of Russia را منتشر کنیم؟ آیا باید ساخت آن را تمام کنیم؟ ما بالاخره تصمیم گرفتیم این DLC را لغو کنیم.

Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 قبلاً از اوکراین پشتیبانی کرده است

انتشار بسته مکمل Heart of Russia برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. زیرا ارتباط مستقیم با روسیه دارد. با این حال، SCS Software Studio ممکن است در آینده نظر خود را تغییر دهد. این استودیو گفت: “با بهبود زمان و شرایط بازسازی اوکراین، ما تلاش خواهیم کرد تا راهی برای نقش آفرینی بسته توسعه قلب روسیه پیدا کنیم.”

بسته الحاقی Heart of Russia برای Euro Truck Simulator 2 یکی از بزرگترین DLC های تاریخ نرم افزار SCS است که هزاران مایل از جاده های جدید را به بازیکنان ارائه می دهد. ساخت این بسته اضافی در اوایل سال 2021 آغاز شد. اوایل امسال، Eurovision Simulator 2 بسته Paint Jobs اوکراینی را در Steam منتشر کرد. در قالب این بسته چهار طرح مختلف از پرچم اوکراین و نشان این کشور در اختیار بازیکنان قرار گرفت.

تمام درآمد حاصل از فروش بسته اضافی به خیریه های اوکراینی برای کمک به قربانیان و قربانیان جنگ با روسیه اهدا شد. با توجه به SCS Software، بیش از 85000 بازیکن تا کنون شرکت کرده اند.

نظر شما در مورد بسته الحاقی Heart of Russia برای Eurovision Simulator 2 چیست؟ آیا با لغو و عدم انتشار آن موافقید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer