منو سایت

بسته الحاقی دوم برای Forza Horizon 5 در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی دوم برای Forza Horizon 5 در دست ساخت است

تقریباً چهار ماه از انتشار اولین بسته الحاقی Forza Horizon 5، Hot Wheels می گذرد، اما توسعه دهنده Playground Games تأیید کرده است که در حال کار بر روی دومین بسته الحاقی بزرگ برای Forza Horizon 5 است که در اوایل سال 2023 جزئیات آن منتشر خواهد شد.

Forza Horizon 5 یکی از آن بازی‌هایی است که می‌توانید بی‌پایان آن را بازی کنید، اما مطمئناً اگر به پایان بازی رسیده‌اید، بدیهی است که می‌خواهید منتظر انتشار محتوای بیشتری باشید. پس از انتشار بسته الحاقی Hot Wheels در اوایل سال جاری، اکنون در آخرین استریم ماهانه Forza، توسعه دهندگان بازی تایید کرده اند که روی بسته الحاقی اصلی بعدی کار می کنند و به نظر می رسد که همان مسیر الحاقیه قبلی را طی خواهد کرد. با چند اضافات حماسه ای جدید در راه است. اگرچه جزئیات کمی در مورد آن وجود دارد، اما سازندگان اطلاعات بیشتری در مورد آن در اوایل سال 2023 منتشر خواهند کرد.

استودیوی بازی‌های Playground اظهار داشت: «همراه با تمام به‌روزرسانی‌های سری و اصلاحات بازی، ما دائماً روی آن کار می‌کنیم. ما سخت در حال کار بر روی دومین بسته الحاقی Forza Horizon 5 هستیم و انتظار داریم در اوایل سال 2023 آن را ببینیم. با ورود به سال جدید جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت. چیزی که می توانیم بگوییم این است که گیمرهای رایانه شخصی ممکن است در آپدیت بعدی این بازی شاهد گسترش گزینه های ray tracing باشند. علاوه بر این، دو گزینه تنظیمات اضافه شده است، “Ultra” و “Extreme” که هر دو از درجات مختلفی از بازتاب در خودروها پشتیبانی می کنند.

بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 Forza Horizon 5

بسته الحاقی جدید برای Forza Horizon 5

شایان ذکر است که انتشار یک نسخه جدید با دو بسته الحاقی بزرگ در کنار چند بسته کوچکتر الگویی است که سری Forza Horizon به طور کلی با نسخه های قبلی دنبال کرده است و واقعاً تعجب آور نیست. همچنین با گذشت دو هفته از انتشار بسته Hot Wheels بیش از 1 میلیون کاربر جذب این بازی شدند که حدود 20 برابر کمتر از بازی اصلی Forza Horizon 5 است و در عین حال برخلاف بازی اصلی این افزودنی -on does not برای بازیکنان Xbox Game Pass موجود است و باید جداگانه خریداری شود.

Forza یکی از بهترین سری بازی های مسابقه ای است که در 20 سال اخیر منتشر شده است، با گرافیک زیبا، کنترل های بسیار دقیق و ماشین های متنوع که تا به حال دیده نشده است. می توان گفت که بازی Forza Horizon 5 آخرین قسمت منتشر شده از این سری پرطرفدار، بهترین نسخه حال حاضر آن به حساب می آید و به بزرگترین نسخه برای استودیوی بازی سازی Xbox تبدیل شده است. این بازی در حال حاضر برای پلتفرم های Xbox Series X، Xbox Series S، Xbox One و PC در دسترس است. مشترکین Game Pass نیز می توانند این بازی را به همراه Forza Horizon 4 به صورت رایگان دانلود کنند.

منبع: Gamingbolt