منو سایت

بسته الحاقی جدید Crusader Kings در 3 ماه آینده منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی جدید Crusader Kings در 3 ماه آینده منتشر خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، Paradox Interactive در بسته الحاقی جدید Crusader Kings 3 که با نام Fate of Iberia شناخته می شود، اسپانیا قرون وسطایی را به استراتژی خود اضافه می کند. طرفداران Crusaders 3 می توانند این اثر را اواخر ماه آینده تجربه کنند.

بازیکنان باتجربه Crusader Kings می دانند که شبه جزیره ایبری یکی از پویاترین مناطق اروپای قرون وسطی است. در طول قرن ها، این شبه جزیره شاهد جنگ های داخلی بین خانواده های مختلف و تغییرات عمده فرهنگی بوده است. بسته الحاقی جدید Crusader Kings 3، Fate of Iberia، بر روی آنها تمرکز کرده و یک سیستم جنگی جدید را معرفی خواهد کرد. همچنین در قالب این DLC رویدادها، تصمیمات، کاورهای جدید مطابق با فرهنگ منطقه ایبری اضافه خواهد شد.

بازی Crusaders 3 دوره از Reconquista را به تصویر می کشد. در طول این دوره تاریخی، لشکرکشی‌های زیادی توسط نیروهای عمدتاً مسیحی علیه حاکمان مسلمانی که شبه جزیره ایبری را در قرن هشتم اشغال کردند، انجام شد. در بسته الحاق Fate of Iberia، شما قادر خواهید بود قلمرو را تحت یک دولت متحد کنید یا با تقسیم مناطق بین گروه های متخاصم، برای صلح در منطقه میانجیگری کنید.

همزمان با عرضه بسته افزونه سلطنتی کورت، آپدیت بازی Crusader Kings 3 منتشر شد که در آن سیستم فرهنگی این اثر دستخوش تغییرات مختلفی شد. بدون شک استفاده از این سیستم در بسته الحاقی Fate of Iberia جالب خواهد بود. DLC سیستم جدیدی را به بازی Crusaders 3 اضافه می کند که با نام Struggles شناخته می شود.

Crusader Kings 3 Crusaders 3

DLC جدید Crusader Kings 3 سیستم های مختلفی را اضافه می کند

Paradox Interactive اطلاعات زیادی در مورد سیستم Struggles منتشر نکرد. با این حال، به نظر می رسد این سیستم گزینه های جدیدی را برای مدیریت مناطق جنگ زده ارائه می دهد. تصاویر ارسال شده توسط Paradox Interactive منوی جدید Iberian Struggle را نشان می دهد. بر این اساس مشخص می شود که هر مرحله از نبرد شرایط خاص خود را از نظر جنگ، مذهب، فرهنگ و عوامل دیگر خواهد داشت.

شما می توانید مبارزه ایبری را به روش های مختلف به پایان برسانید. بازیکنان می توانند بسته الحاقی Fate of Iberia را با تکمیل وضعیت موجود، ایجاد پادشاهی آراگون یا کاهش تنش منطقه تکمیل کنند.

بسته الحاقی جدید Crusader Kings 3 شامل بخش‌های مختلفی از جمله رویدادهای جدید، موسیقی جدید، سنت‌های فرهنگی و فرصت دوئل با دوستان یا دیگر شطرنج‌بازان است. DLC Iberian Destiny در 31 می منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بسته الحاقی جدید Crusaders 3 چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ آیا از Crusader Kings III برای یادگیری داستان استفاده می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PCGamesN