منو سایت

بسته الحاقی جدیدی برای World of Warcraft Classic معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی جدیدی برای World of Warcraft Classic معرفی شده است

طبق جدیدترین اخبار بازی، بلیزارد اعلام کرده است که بسته الحاقی جدیدی برای بازی کلاسیک World of Warcraft با نام The Wrath of the Lich King در سال جاری منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی در سال 2008 به World of Warcraft اضافه شد و اکنون در سال 2022 در دسترس کاربران بازی کلاسیک World of Warcraft قرار گرفته است.

طبق گفته بلیزارد، بسته الحاقی Wrath of the Lich King به همه بازیکنان این امکان را می دهد که یک Death Knight در سطح 55 بسازند و به سطح 80 ارتقا دهند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند با استفاده از Boost فوراً یک قهرمان را به سطح 70 برسانند. Death. Knight یک مبارز قدرتمند Melee Fighter است که می توانید با کمک جادوی سیاه آن را افزایش دهید. Death Knight می تواند از طلسم های مختلفی از جمله Frost، Unholy و Blood استفاده کند. حرفه Inscription به عنوان بخشی از بسته الحاقی جدید World of Warcraft Classic اضافه خواهد شد. به این ترتیب بازیکنان می توانند طلسم ها، طومارها و کتاب های مختلف بسازند.

بسته الحاقی Wrath of the Lich King در Northrend در حال انجام است. به این ترتیب بازیکنان بازی کلاسیک World of Warcraft می توانند به جزیره یخی که کینگ لیچ در آن حکومت می کند بازگردند. بلیزارد اعلام کرده است که این DLC شامل «نبردها و سیاه چال‌های معروف» موجود در نسخه اصلی بسته الحاقی The Wrath of the Lich King خواهد بود. بنابراین زمانی که این DLC منتشر شد، می توانید کل حماسه را دوباره تجربه کنید.

World of Warcraft وارکرفت کلاسیک

The Wrath of the Lich King یکی از DLC های متعدد Warcraft است

بسته الحاقی Wrath of the Lich King به زودی در دسترس همه مشترکین World of Warcraft Classic قرار خواهد گرفت. بازی کلاسیک World of Warcraft یک بازی رایگان نیست و برای تجربه آن باید هر ماه مشترک شوید. اکنون می توانید اشتراک یک ماهه بازی را با قیمت 15 دلار خریداری کنید. هزینه اشتراک سه ماهه و 6 ماهه به ترتیب 44.97 دلار و 89.94 دلار است.

نظر شما در مورد بسته الحاقی جدید World of Warcraft Classic چیست؟ آیا تا به حال این کار را تجربه کرده اید؟ آیا با انتشار DLC بازی World of Warcraft برای بازی کلاسیک World of Warcraft موافق هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PCGamesN