منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بر اساس گزارش‌هایی با مضمون فانتزی، Leaks of the Battle Pass از فصل 13 Apex Legends

بر اساس گزارش‌هایی با مضمون فانتزی، Leaks of the Battle Pass از فصل 13 Apex Legends

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بر اساس گزارش‌هایی با مضمون فانتزی، Leaks of the Battle Pass از فصل 13 Apex Legends

بر اساس گزارش‌هایی با مضمون فانتزی، Leaks of the Battle Pass از فصل 13 Apex Legends

به نظر می رسد محتوای نبرد پاس برای فصل 13 Apex Legends در ردیت لو رفته است و موضوع قرون وسطایی آن بسیاری از بازیکنان را شگفت زده کرده است. به نظر می رسد که افسانه ها سپرهای EVO خود را در این فصل با چند زنجیر تعویض خواهند کرد، با بسیاری از لوازم آرایشی لو رفته شبیه به اولین رویداد مجموعه Apex، Iron Crown Collection، که در آگوست 2019 عرضه شد. در اینجا نگاهی به غارت شده است. تا کنون فاش شده است. همه اینها تایید نشده و قابل تغییر است.

پوست قهرمانان

Bloodhound و Fuse پوسته‌های افسانه‌ای دریافت می‌کنند، در حالی که به نظر می‌رسد Mad Maggie، Newcastle و Pathfinder لوازم آرایشی حماسی دریافت می‌کنند که همگی با موضوع فصل‌های فانتزی بالا مطابقت دارند.

در حال پخش: تریلر معرفی Apex Legends: Saviors

سلاح های جت

طبق معمول، پاس نبرد برای فصل 13: نجات غریق شامل 100 جایزه، به علاوه یک چیز اضافی برای کسانی است که مایل اضافی را کامل کرده و 10 سطح جایزه را تکمیل می کنند. بازیکنانی که به سطح 100 پاس رزمی امدادگران می رسند، یک پوسته جت اسپیت فایر طلایی در سطح افسانه ای دریافت می کنند، در حالی که افرادی که به سطح 110 می رسند، پوسته اسپیت فایر مشابه قرمز رنگ دریافت می کنند.

بسته بندی Apex با دسترسی آسان

بسته‌های Apex جزء اصلی پاس‌های جنگی Apex Legends هستند، اما بازیکنان در این فصل فقط باید به سطح 3 برسند تا به بسته افسانه‌ای Apex این فصل برسند، که تضمین می‌شود حداقل یک سطح افسانه‌ای از لوازم آرایشی را هنگام باز کردن باز کند.

اگرچه محتوای فاش شده قانونی بودن تایید نشده است، بازیکنان Apex به زودی می‌توانند با شروع فصل 13 در 10 می، ببینند چه گنجینه‌های دیگری در پاس نبرد Saviors پنهان شده است. چیزی که به یقین می دانیم این است که تغییرات بزرگی وجود دارد. هر دو حالت Storm Point و Ranked.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.