منو سایت

بروزرسانی رایگان کنا Bridge of Spirits با محتوای جدید در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بروزرسانی رایگان کنا Bridge of Spirits با محتوای جدید در راه است

به زودی باید شاهد آپدیت رایگان با تمامی ویژگی های جدید و جالب برای سالگرد انتشار باشیم بازی کنا Bridge of Spirits to be این عنوان در 30 سپتامبر سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست با گرافیک‌های جالب و ایده‌های خلاقانه، طرفداران زیادی را به خود جذب کند و از این رو توسعه‌دهندگان را برای مخاطبان خود جذب کند. بروزرسانی رایگان کنا Bridge of Spirits آنها به زودی با ویژگی های مختلف منتشر می شوند.

توسعه دهندگان استودیو Ember Lab در هنگام ساخت بازی Kenna: Bridge of Spirits توانستند بازخوردهای مثبت زیادی از طرفداران دریافت کنند و اینگونه بود که این عنوان مستقل جایزه بهترین بازی مستقل را در The Game Awards 2021 دریافت کرد.

به گزارش پارسی گیم، در جریان جدیدترین اخبار بازی، طبق تریلری که به تازگی در کانال رسمی IGN منتشر شده است، شاهد انتشار آپدیت رایگانی خواهیم بود که قابلیت ها و ویژگی های جدیدی را به بازی اضافه می کند. این آپدیت در تاریخ 27 سپتامبر 2022 (پنجم مهر 1401) به مناسبت سالگرد بازی Kena: Bridge of Spirits در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این در این تاریخ برای اولین بار شاهد عرضه بازی Kena: Bridge of Spirits در سرویس استیم خواهیم بود; زیرا پیش از این نسخه PC این بازی به صورت انحصاری در فروشگاه Epic Games موجود بود. طبق تریلر منتشر شده، ویژگی های زیادی به بازی اضافه شده است و به گفته IGN، این آپدیت یکی از بزرگترین آپدیت های منتشر شده برای این بازی به حساب می آید.

  بروزرسانی رایگان کنا Bridge of Spirits

بروزرسانی رایگان کنا Bridge of Spirits

با توجه به تریلر منتشر شده، بهتر است تعدادی از بزرگترین قابلیت ها و ویژگی هایی که به این اثر اضافه می شود را در Five Seals بیان کنیم که شامل موارد زیر می شود:

  1. اضافه کردن حالت New Game Plus که به بازیکنان اجازه می دهد تا تمام توانایی ها، ارتقاء و لباس های مختلف شخصیت کنا و البته تعداد Rots هایی که از دست داده اند را دوباره زنده کنند. همچنین ممکن است در این حالت با مناطق و موجودات چالش برانگیزتری مواجه شوید.
  2. کاربران می توانند با جذابیت های مختلف (Charmstones) در بازی توانایی های شخصیت کنا را افزایش دهند و او را برای نبردهای سخت آماده کنند.
  3. حالت جدیدی به نام Spirit Guide Trials به بازی اضافه می‌شود که بازیکنان می‌توانند مهارت‌های مبارزه خود را در بخش‌های مختلف مسیرهای موانع، حفاظت از امواج و بازتاب‌های رئیس به چالش بکشند و تکمیل هر یک از این بخش‌ها لباس‌های جدیدی را برای شخصیت کنا به دست می‌آورد. لباس‌های کنا از افرادی که در بازی با آنها معاشرت می‌کند الهام گرفته شده است. علاوه بر این، اگر کاربران نسخه دلوکس این عنوان را خریداری کنند، بازی لباس ویژه ای به نام The Shadow Loft را در اختیار آنها قرار می دهد.
  4. مهارت ها و توانایی های جدید برای شخصیت کنا
  5. حالت عکاسی پیشرفته (حالت عکس)

حال با این ویژگی ها باید تا پنجم مهر ماه منتظر بمانیم تا بتوانیم بازی Kena: Bridge of Spirits را دوباره با ویژگی های منحصربفرد انجام دهیم و از تمامی امکانات رایگان آن لذت ببریم. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ به نظر شما چه ویژگی های دیگری می تواند در آینده به بازی اضافه شود؟

منبع: Dualshockers