منو سایت

برند سایلنت هیل توسط کونامی گسترش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برند سایلنت هیل توسط کونامی گسترش یافته است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، کونامی برندهای مختلفی را گسترش داده است که یکی از آنها برند سایلنت هیل این سری است.

سری Silent Hill علیرغم شهرتش در صنعت بازی های ویدیویی، سال هاست که وجود دارد. این موضوع باعث شده تا شایعات زیادی در رسانه ها منتشر شود. علاوه بر این افراد مختلف اخباری را فاش می کنند که در بیشتر موارد صحت ندارد. علاوه بر این، گاه و بیگاه اتفاقاتی از سوی مقامات رخ می دهد که مانند کره روی آتش است و بازیکنان را به احیای سری Silent Hill امیدوار می کند.

به عنوان مثال، یکی از کاربران Reddit اخیرا خبری منتشر کرده است که توجه طرفداران سایلنت هیل را به خود جلب کرده است. به گفته مصرف کننده، کونامی برای تمدید تعدادی از علائم تجاری خود اقدام کرده است. این آدرس های IP عبارتند از Tokimeki Memorial و Gradius. بدون شک مهمترین IP توسعه یافته توسط کونامی، برند سایلنت هیل است.

توجه به این نکته مهم است که تمدید علامت تجاری برای ناشران بزرگ برای محافظت از آدرس IP خود رایج است. حرکت کونامی برای گسترش برند سایلنت هیل منطقی است زیرا این شرکت از نام سایلنت هیل و شخصیت های آن به طرق مختلف استفاده می کند.

سری سایلنت هیل سایلنت هیل

سری Silent Hill باید توسط هیدئو کوجیما احیا می شد

مدتی پیش کونامی مالکیت دامنه رسمی بازی را از دست داد. به دنبال این اتفاق شایعات متعددی در مورد احتمال احیای سریال سایلنت هیل منتشر شد. تاکنون این امر محقق نشده و اثر جدیدی از مجموعه سایلنت هیل معرفی نشده است. اما اکنون بسیاری از بازیکنان امیدوارند که گسترش برند Silent Hill به معنای رونمایی از بازی جدید در آینده نزدیک باشد.

سال ها پیش، هیدئو کوجیما، خالق سری متال گیر، تلاش کرد تا سری Silent Hill را در قالب بازی Silent Hills احیا کند. دموی این بازی با عنوان بازی PT منتشر شد و تجربه بی نظیری را خلق کرد. با وجود محبوبیت بازیکنان، کونامی روند ساخت Silent Hills را متوقف کرد و PT را از فروشگاه پلی استیشن حذف کرد.

نظر شما در مورد پسوند برند سایلنت هیل چیست؟ برای ارائه کار جدید این مجموعه لحظه شماری می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt