منو سایت

برنامه کنفرانس مطبوعاتی Not-E3 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برنامه کنفرانس مطبوعاتی Not-E3 2022

برنامه کنفرانس مطبوعاتی Not-E3 2022

پس از یک رویداد تمام دیجیتالی در سال گذشته، E3 2022 به طور رسمی لغو شد، اما در مورد ناشران بزرگ بازی که کنفرانس‌های مطبوعاتی برگزار می‌کنند، این واقعاً معنای زیادی ندارد. برای بینندگانی که در خانه هستند، ممکن است همه چیز آنقدرها هم متفاوت به نظر نرسد، زیرا بسیاری از رویدادهای اعلامی بازی دیجیتال در اواسط ژوئن اتفاق می‌افتند و برای بقیه سال و بعد از آن سروصدا و هیجان ایجاد می‌کنند. تا کنون، ما در مورد رویدادهای بزرگی مانند نمایش Xbox & Bethesda و همچنین نمایشگاه Summer Games Fest اطلاع داریم. با این حال، با وجود این همه رویدادهای مختلف که مستقل از E3 اتفاق می‌افتند، پیگیری همه آنها می‌تواند کمی دشوار باشد، بنابراین ما هر رویداد اعلام‌شده غیر از E3 را در یک برنامه زمانی مناسب در اینجا سازماندهی کرده‌ایم. به محض اعلام رویدادهای دیگر، به روز رسانی این پست ادامه خواهیم داد.

  • Summer Game Fest زنده: 9 ژوئن
  • معرفی بازی های ایکس باکس و بتسدا: 12 ژوئن

9 ژوئن

جشنواره بازی تابستانی

جشنواره بازی تابستانی جف کیلی امسال در 9 ژوئن با یک جشنواره زنده تابستانی آغاز می شود. این در ساعت 11:00 PT (مناطق زمانی بیشتر در زیر) اتفاق می افتد و شامل اعلان بازی های جدید می شود. Kaylee این رویداد را یک “ویترین صنعت” نامید، بنابراین منتظر اعلامیه های طیف گسترده ای از شرکت ها باشید و شامل آخرین تکرار Day of the Devs می شود.

  • 11:00 بعد از ظهر
  • 13:00 سی تی
  • 14:00 ET
  • 19:00 GMT

علاوه بر این، سینماهای IMAX منتخب میزبان مهمانی‌های تماشای جشنواره بازی تابستانی خواهند بود – و اواخر امسال همین کار را برای The Game Awards 2022 انجام خواهند داد.

12 ژوئن

معرفی بازی های ایکس باکس و بتسدا

ارائه بازی های Xbox & Bethesda – که ممکن است در صورت تکمیل معامله با Activision Blizzard به سمینار نام نیاز داشته باشد – در 12 ژوئن ساعت 10 صبح به وقت محلی برگزار می شود. این رویداد شامل بازی‌ها و اعلان‌های استودیوهای مایکروسافت، از جمله لیست Bethesda، و همچنین اعلامیه‌های بازی شخص ثالث خواهد بود. احتمالاً بدون ارائه قبلی حدود 90 دقیقه اجرا خواهد شد و در YouTube، Twitch، Facebook و TikTok قابل مشاهده خواهد بود.

  • 10:00 صبح PT
  • ناهار سی تی
  • 13:00 ET
  • ساعت 18:00 به وقت گرینویچ

نمایش مایکروسافت بخشی از سری Xbox FanFest است که به کاربران ثبت نام شده راهی برای تجربه رویدادهای مجازی و فیزیکی با دوستان، همراه با جوایز، محتوای اضافی و سایر موارد اضافی می دهد.

تاکنون چند سوال در مورد رویدادهای بازی تابستانی امسال داریم. نینتندو و یوبی‌سافت از لحاظ تاریخی میزبان ارائه‌های خود بوده‌اند – در مورد یوبی‌سافت، آنها حتی دو مورد را میزبانی کرده‌اند – در حالی که سونی در گذشته E3 را کنار گذاشته و ممکن است چیزی متفاوت را برنامه‌ریزی کند. در مورد EA، می دانیم که هیچ رویداد EA Play 2022 وجود نخواهد داشت.