منو سایت

برنامه جایگزین Origin برای رایانه شخصی توسط EA منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برنامه جایگزین Origin برای رایانه شخصی توسط EA منتشر شد

پس از درخواست های فراوان کاربران از EA (Electronic Arts)، سازندگان بالاخره پس از 10 سال اپلیکیشن جدید خود را برای پلتفرم PC ارائه کردند. به گفته سازندگان این برنامه، می تواند جایگزین موثرتر و مناسب تری برای اپلیکیشن Origin باشد.

طبق آخرین اخبار بازی، طبق گفته سازندگان EA، اپلیکیشن جدید آنها در مرحله بتا قرار دارد و به زودی به عنوان جایگزینی کامل برای برنامه Origin به طور کامل در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به گفته توسعه دهندگان، نرم افزار جدید آنها سریع ترین و راحت ترین اپلیکیشن و مناسب ترین جایگزین برای کامپیوتر خواهد بود.

سازندگان می‌گویند: «ما از میلیون‌ها بازیکن به پلتفرم Origin خود استقبال کرده‌ایم، به بازخوردهای شما گوش داده‌ایم، محدودیت‌های این پلتفرم را به‌عنوان یک رسانه سرگرمی تشخیص داده‌ایم، و متعهد به تکامل آن هستیم». در نتیجه تصمیم گرفتیم پلتفرم جدیدی برای پلتفرم PC بسازیم تا نسل بعدی بازی های EA را اجرا کند. تا بازیکنان بتوانند تجربه سریعتر، قابل اعتمادتر و کارآمدتر یا به عبارتی بهترین مکان ممکن را برای شما برای تجربه بازی ها، خدمات و محتوای شگفت انگیز این شرکت داشته باشند.

برنامه جدید Origin PC EA

رونمایی از اپلیکیشن جدید EA

به گفته توسعه دهندگان EA، این نرم افزار جدید طراحی ساده با رابط کاربری شگفت انگیز را به کاربران ارائه می دهد و می توانند تمام شکوه خود را از برنامه Origin به این اپلیکیشن جدید بیاورند. بازیکنان همچنان می توانند لیست دوستان خود را با پلتفرم های دیگری مانند استیم، ایکس باکس و پلی استیشن به اشتراک بگذارند و به گروه های جدید بپیوندند. علاوه بر این، آنها تأیید کردند که همه بازی‌ها، خریدها، پیشرفت کاربر از Origin به برنامه جدید EA منتقل می‌شود و بازیکنان نگران این موضوع نخواهند بود.

به گفته توسعه دهندگان، برنامه جدید EA فقط برای کاربران ویندوز است، در حالی که کاربران MacOS در حال حاضر باید از برنامه Origin استفاده کنند. حال باید دید در روزهای آینده این اپلیکیشن جدید می تواند به خوبی نرم افزار Origin ظاهر شود یا خیر؟

منبع: videogamechronicle