برخی از طرفداران WoW از بلیزارد می خواهند که Dragonflight را به تعویق بیندازد

برخی از طرفداران WoW از بلیزارد می خواهند که Dragonflight را به تعویق بیندازد

برخی از طرفداران WoW از بلیزارد می خواهند که Dragonflight را به تعویق بیندازد

انتشار افزونه بعدی World of Warcraft، Dragonflight، بسیار نزدیکتر از چیزی است که اکثر بازیکنان انتظار دارند، با بلیزارد اخیرا تایید کرده است که این افزونه در سال 2022 منتشر خواهد شد.

این خبری نبود که بسیاری از بازیکنان جامعه بازی انتظار شنیدن آن را داشتند. از این گذشته، زمانی که بلیزارد در ماه آوریل Dragonflight را معرفی کرد، او مطمئن شد که تاریخ یا پنجره ای را برای انتشار اعلام نمی کند، در عوض به بازیکنان می گوید که زمانی که آماده شود خواهد رسید. واضح است که «وقتی آماده شد» خیلی زود است، مانند «قبل یا در 31 دسامبر 2022» به زودی.

برای تماشای ویدیوها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌های شما به خاطر بسپاریم؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای دیدن این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: World of Warcraft – تریلر پیام انتشار سینمایی Dragonflight

بازیکنان مطمئن نیستند که در مورد آن چه کاری انجام دهند. از یک طرف، جامعه مستاصل از ادامه ناامیدی که Shadowlands بود و بازگشت به خود Azeroth است. از سوی دیگر، با توجه به اعلام دیرهنگام توسعه و این واقعیت که هنوز تست آلفا برای Dragonflight در منطقه تست عمومی بازی آغاز نشده است (اما احتمالاً خیلی زود خواهد آمد)، بازیکنان نگران هستند که تاریخ انتشار در سال 2022 خیلی زود است. به این ترتیب، بخش قابل توجهی از جامعه عملاً از بلیزارد می‌خواهند که Dragonflight را به تعویق بیاندازد، وقت بگذارد و برنامه افزودنی را در اوایل سال 2023 منتشر کند.

البته دوره کمتر از شش ماه برای تست آلفا، تست بتا، پیش تصحیح (که معمولا چندین هفته طول می کشد) و صدور تمدید مانند یک پنجره باریک به نظر می رسد. با این حال، همانطور که اعضای انجمن در Reddit اشاره کرده اند، این کاملا غیر واقعی نیست.

در یک پست توسط سازنده محتوای WoW، MrGM تعداد روزهای بین تست آلفای افزونه‌های قبلی و تاریخ انتشار افزونه را شکست. این عدد حداقل بین 188 روز و حداکثر 281 روز است. تا سال 2022، 192 روز برای مقایسه باقی مانده است. یکی دیگر از پست‌های کاربر Reddit Jeth84 تاریخ انتشار همه افزونه‌های قبلی WoW را مقایسه می‌کند و نشان می‌دهد که اگر Dragonflight امسال وارد شود، تقریباً طبق برنامه زمانی که معمولاً یک پنجره دو ساله بین برنامه‌های افزودنی است. روی کاغذ، ورود Dragonflight در سال 2022 به موقع خواهد بود. با این حال، شایان ذکر است که بلیزارد در چند سال گذشته با چالش‌های توسعه‌ای مواجه بوده است که می‌تواند به طور بالقوه بر توسعه Dragonflight تأثیر بگذارد، از جمله بسیاری از تیم کار از خانه به دلیل COVID-19 و مسائل مختلف (از جمله خروج کارکنان و اعتصاب‌ها) ناشی از پرونده های قضایی و تحقیقات مختلفی است که بلیزارد را در 11 ماه گذشته گرفتار کرده است.

در مجموع، دلایلی وجود دارد که بازیکنان نسبت به شانس ورود Dragonfight در سال 2022 خوش بین باشند. بسیاری از طرفداران این نظریه را مطرح می کنند که Dragonflight می تواند به دلیل بلیزارد بسیار فراتر از حد انتظار باشد و منابع را از Shadowlands طی دو سال گذشته منتقل کند. برای تمرکز بیشتر بر روی پسوند جدید Shadowlands تنها دومین افزونه در تاریخ WoW است که دو پچ محتوا را در طول عمر خود دریافت کرده است. در حالی که بلیزارد اصرار دارد که طرح Shadowlands همیشه فقط دو وصله محتوا بوده است، بسیاری از طرفداران بر این باورند که بسته سوم (که معمول برای برنامه‌های افزودنی است) قطع شده است تا بلیزارد بتواند منابع توسعه بیشتری را به Dragonflight هدایت کند.

طرفداران همچنین به این ایده اشاره می‌کنند که برای اولین بار پس از مدت‌ها، Dragonflight شامل سیستم‌های پیچیده «قدرت وام‌گیری» نمی‌شود، که معمولاً به دلیل پیچیدگی‌شان به آزمایش‌های گسترده نیاز دارند. در لژیون، اینها مصنوعات بودند. نبرد آزروت دارای سیستم منفور گسترده ای از تأسیسات آذری بود و سرزمین سایه ها دارای پیمان هایی بود. هر یک از این ویژگی ها اساساً قابلیت ها و سیستم های پیشرفت کاملاً جدیدی را به هر کلاس اضافه می کند. این مورد در Dragonflight نخواهد بود. اگرچه برنامه افزودنی جدید شامل درختان استعدادهای جدید است که بیشتر یادآور روزهای اولیه WoW برای هر کلاس است، اما آنها به نوع دیگری از سیستم پیشرفت جدید مرتبط نیستند، که امیدواریم نسبت به سایر برنامه‌های افزودنی اخیر آزمایش‌های کمتری داشته باشد.

با این حال، این فقط می تواند یک آرزو باشد. از آنجایی که بازیکنان هنوز نتوانسته‌اند آلفا را آزمایش کنند، در حال حاضر نمی‌توان گفت که Dragonflight در چه وضعیتی است یا به نظر می‌رسد که برای عرضه تا پایان سال جاری آماده است یا خیر. بلیزارد اخیراً برای گنجاندن بازخوردهای بیشتری از بازیکنان در توسعه WoW، با بازیکنان توصیه‌ها و مشارکت‌های قابل توجهی را در طول آزمایش پچ 9.2 بازی که راه خود را به محصول نهایی باز کرد، وارد میدان شد. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که آزمایش Dragonflight به روشی مشابه انجام شود. برای مثال، طرفداران در حال حاضر بازخوردهایی در مورد مسابقه جدید Dracthyr دارند. اما اگر بلیزارد بازی را در سال 2022 منتشر کند، آزمایش عمیق ممکن نیست.

با توجه به پذیرش Battle for Azeroth و روزهای اولیه Shadowlands، بازیکنان به شدت می خواهند WoW دوباره خوب شود. این سؤال را ایجاد می کند که آیا بلیزارد واقعاً در سال 2022 عرضه عمومی را اعلام می کند اگر مطمئن نبود می تواند فرود را نگه دارد؟ همانطور که واکنش جامعه نشان داد، بازیکنان آمادگی بیشتری برای دادن زمان بیشتری به بلیزارد دارند. می‌توان حدس زد که آیا Dragonflight طبق برنامه‌ریزی‌شده در سال 2022 وارد می‌شود یا در نهایت سرگرم‌کننده خواهد بود، اما طرفداران قدیمی MMO فقط می‌خواهند بلیزارد این بار آن را درست انجام دهد، حتی اگر به معنای به تعویق انداختن Dragonflight برای سال 2023 باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.