منو سایت

برای رسیدن به آخرین سطح Diablo Immortal 500000 دلار نیاز است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برای رسیدن به آخرین سطح Diablo Immortal 500000 دلار نیاز است

در حالی که ارقام مختلف برای هزینه سیم پیچ و رسیدن به آخرین سطح در بازی Diablo Immortal مطرح شد؛ گزارش جدید نشان می دهد که برای این کار 500000 دلار نیاز است و ارقام قبلی نادرست بوده است. یکی از بازیکنان فاش کرد که قیمت رسیدن به آخرین سطح بسیار بالاتر از ارقام اصلی است و جزئیات بیشتری در مورد این بازی موبایل ارائه کرد.

به گزارش پارسی گیم Diablo Immortal یکی از بحث برانگیزترین بازی های صنعت بازی های ویدیویی است. معرفی آن در بلیزارد 2018 با حواشی همراه بود و انتشار آن جنجال زیادی به پا کرد. استفاده از عناصر Pay to Win باعث می شود که بسیاری از بازیکنان به صفحه متاکریتیک Diablo Immortal حمله کنند و کمترین امتیاز را در تاریخ بلیزارد برای این محصول موبایل ثبت کنند. مدیر بازی پاسخ داد که برخی افراد اطلاعات نادرستی در مورد بازی منتشر کردند.

سیستم های مورد استفاده در Diablo Immortal بسیار شبیه به FIFA Ultimate Team و Star Wars Battlefront 2 هستند. خود سیستم ها مشکل اساسی نیستند. اما بهبود بازی بدون صرف هزینه بسیار دشوار است. اگر به دوران Battlefront 2 برگردیم، خواهیم دید که کسب شخصیت دارث ویدر در این بازی به 40 ساعت بازی متوالی نیاز دارد. اما در مورد Diablo Immortal این زمان بسیار بیشتر است و برای رسیدن به آخرین سطح باید حدود 500000 دلار هزینه کنید.

کالای Diablo Immortal را بخرید

قیمت بیش از حد Diablo Immortal

اگر می خواهید یک جام 5 ستاره در Diablo Immortal دریافت کنید. شما باید شانزده هزار دلار بپردازید. هر شخصیت نیز بلافاصله 5 مورد از این جملات را دریافت می کند. اما به دست آوردن این آیتم آسان نیست و باید از یک اسلات مخصوص استفاده کنید و همچنین باید شانس زیادی داشته باشید. یکی از بازیکنان متوجه می شود که سیستم ارتقای Diablo Immortal پیچیده تر است و بنابراین به هزینه بیشتری نسبت به ارزیابی اولیه نیاز دارد.

دلیل نیاز به 500000 دلار برای رسیدن به آخرین سطح در Diablo Immortal وجود مکانیزم مخفی است. این مکانیسم اجازه می دهد تا پنج گوهر دیگر پس از رسیدن به سطح 10 باز شود، به طوری که هر گوهر 5 گوهر اسطوره ای دیگر دریافت کند. برای تکمیل تمام موارد به 36 مورد از این موارد نیاز دارید. برای خرید این کالا، باید توپ های بنفش را نیز در فروشگاه خریداری کنید، بنابراین هر بار که می خواهید مربا را به آخرین سطح ببرید، ابتدا باید 30 دلار خرج کنید تا مکانیزم مذکور را فعال کنید.

اگر خوش شانس هستید و می توانید برای هر مربا پانزده هزار دلار بپردازید. سپس قیمت 36 مورد به 540 هزار دلار خواهد رسید و اگر شانس با شما همراه نباشد حتی می توان تا یک میلیون دلار نیز خرج کرد. این رقم با آنچه بلیزارد می گوید بسیار متفاوت است و نشان می دهد که پیشرفت بدون پرداخت به Diablo Immortal بسیار دشوار است.

منبع: GameRant