منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بدون اشتراک در سرویس جدید پلی استیشن پلاس، از بازی های PS1 و PSP لذت ببرید

بدون اشتراک در سرویس جدید پلی استیشن پلاس، از بازی های PS1 و PSP لذت ببرید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بدون اشتراک در سرویس جدید پلی استیشن پلاس، از بازی های PS1 و PSP لذت ببرید

طبق آخرین اخبار بازی، آن دسته از کاربران کنسول پلی استیشن که قبلا نسخه دیجیتال بازی های PS1 و PSP را خریداری کرده و به حساب کاربری خود اضافه کرده اند، می توانند بدون اشتراک سرویس جدید پلی استیشن پلاس (سرویس PS Plus) مشترک آن ها شوند. .

سونی به زودی با ارائه اشتراک جدید پلی استیشن پلاس در سه سطح، تغییرات عمده ای در خدمات آنلاین خود ایجاد خواهد کرد. هر یک از این سطوح خدمات دارای ویژگی های متفاوتی هستند که بر اساس آن می توانید تصمیم به خرید اشتراک بگیرید. سطح پایه که Essential نام دارد هیچ تفاوتی با سرویس فعلی PS Plus ندارد و دارای همان ویژگی ها از جمله بازی های ماهانه رایگان، تخفیف های ویژه و دسترسی به بخش آنلاین با آثار مختلف است. دارندگان کنسول پلی استیشن با خرید اشتراک جدید پلی استیشن پلاس برای یک اشتراک سطح اضافی، به 400 بازی پرچمدار برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 دسترسی خواهند داشت.

کامل ترین سطح سرویس پلی استیشن پلاس با نام Premium شناخته می شود که علاوه بر ویژگی های دو سطح قبلی، امکان تجربه 340 بازی کلاسیک از پلتفرم های PS1، PSP، PS2 و PS3 را به شما می دهد. اگرچه می توانید بازی های پلی استیشن 1، پلی استیشن 2 و پی اس پی را دانلود کنید، کنسول پلی استیشن 3 فقط در فضای ابری قابل بازی است. برای اطلاع از بازی های موجود در سرویس PS Plus می توانید به لیست کامل بازی های پلی استیشن پلاس مراجعه کنید.

اگر از طرفداران کنسول های قدیمی پلی استیشن هستید، حتما مجموعه بزرگی از آثار روی این پلتفرم را از طریق فروشگاه پلی استیشن کنسول پلی استیشن 3 خریداری کرده و در حساب کاربری خود جمع آوری کرده اید. در واقع، زمانی که سونی تعطیلی فروشگاه پلی استیشن 3 را اعلام کرد، بازیکنان زیادی برای خرید بازی برای پلی استیشن 1 به فروشگاه هجوم آوردند. این دسته از بازیکنان ممکن است با ارائه آثار نسل های قبلی به شکلی احساس کنند که خریدشان به هدر رفته است. سرویس درجه یک PS Plus. اما سونی برنامه متفاوتی برای آنها دارد.

سرویس جدید پلی استیشن پلاس PS Plus

بازی های PS3 را نمی توان از طریق پلی استیشن پلاس جدید دانلود کرد

سونی اعلام کرده است که کاربران PS4 و PS5 می توانند بدون اشتراک در سرویس جدید پلی استیشن پلاس، افکت های کلاسیک را در حساب کاربری خود به صورت رایگان تجربه کنند. برای دسترسی به این بازی ها در کنسول های نسل هشتم و نهم پلی استیشن، نیازی به خرید هیچ یک از سطوح سرویس PS Plus ندارید. سونی همچنین قصد دارد برخی از پلتفرم ها را روی پلتفرم های خود به صورت جداگانه بفروشد تا علاقه مندان بتوانند بدون نیاز به خرید اشتراک پلی استیشن پلاس به آنها دسترسی داشته باشند و آنها را تجربه کنند.

تجربه بازی های کلاسیک در کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 مانند کنسول های نسل قبل نخواهد بود. سونی قصد دارد علاوه بر ارائه ویژگی های جدید مانند تروفی ها، این آثار را با نرخ فریم بهتر و وضوح بالاتر ارائه دهد. اگرچه همه بازی‌ها از ویژگی‌های جدید پشتیبانی نمی‌کنند، برخی از آن‌ها توانایی حفظ و بازگشت به مراحل قبلی را دارند و تجربه شما را آسان‌تر و کمتر از قبل چالش‌برانگیز می‌کنند.

سونی قصد دارد در مجموع بیش از 700 بازی مختلف را در قالب خدمات درجه یک پلی استیشن پلاس جدید به مشترکین ارائه دهد. اگرچه برخی از این آثار اکنون در قالب بازی های رایگان برای سرویس پلی استیشن پلاس در دسترس هستند، اما به قدری چشمگیر هستند که کاربران را به خرید اشتراک این سرویس ترغیب می کنند. اگر به پلتفرم نسل هشتم یا نهم پلی استیشن اضافه شده اید، سرویس جدید PS Plus بهترین فرصت برای تجربه آثار کلاسیک این پلتفرم است.

نظر شما در مورد فرصت تجربه بازی های پلی استیشن 1 و پی اس پی بدون اشتراک سرویس جدید پلی استیشن پلاس چیست؟ آیا چنین اثراتی در حساب خود دارید؟ به نظر شما چقدر از این ویژگی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamerant