منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بخش سخت آخرین دوره Delicious این بود که او را مجبور به کار با Cuphead کرد

بخش سخت آخرین دوره Delicious این بود که او را مجبور به کار با Cuphead کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بخش سخت آخرین دوره Delicious این بود که او را مجبور به کار با Cuphead کرد

در پایان ماه ژوئن، Studio MDHR دیگر خالی از سکنه نخواهد بود.

سپس استودیو سرانجام پسوند دانلود خود را برای Cuphead، Delicious Last Course منتشر کرد. اولین بار در سال 2018 معرفی شد، DLC به عنوان یک سری ایده شروع شد که نتوانست آن را در بازی اصلی قرار دهد. چیزهایی مانند ادای احترام به بازی ها و کارتون های کلاسیک یا الهاماتی مانند شخصیت شبح مانند Cuphead معروف به Legendary Cup. همانطور که مدیر استودیو و تهیه کننده اجرایی مایا مولدنهاور توضیح داد، اینها ایده هایی هستند که توسعه دهندگان به سادگی نمی توانند به آنها دست پیدا کنند – حتی اگر در نهایت پنج سال طول بکشد تا اجرا شوند.

Сега свири: Cuphead: The Delicious Last Course Геймплей на г-жа Chalice

„Всъщност на пода на стаята за рязане нямаше нищо [when Cuphead was completed]مولدنهاور در مصاحبه ای با GameSpot در جشنواره بازی تابستانی به DLC گفت. «زمانی که بازی اصلی را انجام دادیم، هر تکه کاغذ [used for animation] موفق شدم وارد شوم اینها چیزهایی بود که در پس ذهن ما بود [that made up the DLC]به عنوان ادای احترام به کارتون هایی که دوست داشتیم، یا حرکاتی که دوستشان داشتیم، خواه شبیه یک آدم برفی نفرت انگیز باشد یا یک دختر گاوچران یا چیزهای دیگر، ما اینطور گفتیم: “ما دوست داریم یک رئیس مانند آن.”

او گفت: “همه چیز در سر ما بود و ما را آزار می داد.” “من فکر نمی کنم که بتوانیم این فصل را بدون حذف آنها ببندیم. ایده ها خیلی خوب بودند که نمی توان از دست داد و ادامه داد.

ما مجبور شدیم مدتی را در طول جشنواره بازی تابستانی برای آزمایش این ایده‌ها صرف کنیم، جایی که استودیو MDHR یکی از نبردهای رئیس DLC را برای بازی در دسترس داشت، با استفاده از Ms. Chalice، نسخه زنده شبح Legendary Chalice و شخصیت جدید Delicious Last. دوره. با این حال، بازی در نقش خانم چالیس با شخصیت های اصلی Cuphead و Mugman بسیار متفاوت است.

وقتی شخصیت‌های اصلی فقط یک پرش دارند، اما می‌توانند هوای بیشتری را با استفاده از توانایی جدا کردن انواع خاصی از پرتابه‌ها دریافت کنند، خانم Chalice با یک پرش دوبل از، اوه، پرش می‌آید. توانایی حرکت آن یک خط تیره افقی است که ممکن است قابل اعتمادتر از پرش باشد، اما هیچ حرکت اضافی را به عنوان پاداش برای عملکرد خود ارائه نمی دهد.

شرحی ارائه نشده است

مولدنهاوئر گفت که خانم Challis عنصری است که تیم می‌خواست بیشتر در بازی اصلی انجام دهد – و استودیو MDHR به روشی بسیار واقعی به این جاه‌طلبی پی می‌برد، به لطف این واقعیت که می‌توانید کل Cuphead را با Ms پخش کنید. کاسه. به گفته مولدنهاور، با این حال، با مکانیک های جدید، ایده خلق شخصیتی نبود که استفاده از آن راحت تر از Cuphead و Mugman باشد.

او توضیح داد: «کاری که ما انجام می‌دادیم، فقط سعی می‌کردیم آن را مکمل کنیم. “بنابراین، اگر کسی یک پرش دوبل سریع خوب برای زمان پایان نداشته باشد، او آن پرش را دارد. برعکس، من بازی با خانم چلیس را دوست دارم، اما این مولفه ای است که دوست ندارم. من از عارضه جانبی هنگام دویدن با پاری و اتفاقاتی که برای آن می افتد خوشم نمی آید – من در آن خوب نیستم. بنابراین ترجیح می‌دهم در سطحی با رقابت‌های سنگین با Cuphead بازی کنم.”

در واقع، بازی با خانم Chalice مستلزم نوعی تنظیم مجدد طرز فکر شما در مورد نبرد با رئیس Cuphead است. پرش دوبل خانم Challis استفاده از آن را برای جلوگیری از حملات بزرگ دشمن که نیاز به هماهنگی دقیق با Cuphead و Mugman دارد، کمی آسان‌تر می‌کند. با این حال، پاریینگ بخش بزرگی از نبرد با Cuphead است: نه تنها به شما این امکان را می‌دهد که فوراً حمله دشمن را غیرفعال کنید، فضای صفحه‌نمایش را که گاهی به آن نیاز دارید پاک کنید، بلکه به شما کمک می‌کند توانایی‌های ویژه و حملات EX را بارگیری کنید که به شما امکان می‌دهد آسیب بزرگی وارد کنید. به دشمنان جایی که به‌طور سنتی به‌خاطر روشی که پرش شما را به هوا می‌برد، بازی با Cuphead به‌طور سنتی کافی بود تا شما را برای لحظه‌ای از خطر خارج کند. این اغلب می‌تواند شما را در فضای باز رها کند، به این معنی که ممکن است گزینه‌های بیشتری را نادیده بگیرید یا آنها را خطرناک‌تر از Cuphead یا Mugman ببینید.

خانم Chalice چندین ویژگی خاص شخصیت دیگر دارد که می‌تواند به شما کمک کند، اما نیاز به مصالحه دارد. برای دسترسی به خانم Challis، باید یک جذابیت خاص را تجهیز کنید، یکی از آیتم های خاصی که می توانید در Cuphead برنده شوید و به شخصیت شما مزایای مفیدی می دهد. جذابیتی که در DLC به دست می آورید جای Cuphead یا Mugman را با خانم جامیس جایگزین می کند – او در حالی زنده می شود که یکی از آنها به یک روح تبدیل می شود. بنابراین استفاده از Ms. Chalice هنگام بازی، این شکاف جذاب را برای شما هزینه می کند. علاوه بر تغییرات دیگر در بازی خانم چلیس، نتیجه این است که در حالی که Cuphead و Mugman سه امتیاز دارند، خانم Chalice چهار امتیاز دارد که استفاده از آن را کمی بخشنده‌تر می‌کند.

شرحی ارائه نشده است

همچنین قابلیت اجتناب از غلت زدن را دارد که در بین شخصیت ها منحصر به فرد است و در هنگام استفاده از آن پنجره کوتاهی از شکست ناپذیری به شما می دهد. جابجایی می تواند باشد زیاد در شرایط مناسب برای جلوگیری از آسیب گام به گام مفید است، بلکه به شدت به وضعیت بستگی دارد. در نبردهای نزدیک بدون مانور زیاد یا نیاز به قرارگیری دقیق شخصیت شما، مانند نبرد با رئیسی که بازی کردیم، پنهان شدن چندان مفید نبود. مانند تمام توانایی های خانم Challis، او برای برخی از نبردهای بازی مناسب خواهد بود، اما برای برخی دیگر مناسب نیست.

جلسه عملی ما به ما فرصتی داد تا با رئیسی به نام Mortimer Freeze در سطح Snow Cult Scuffle مبارزه کنیم، که GameSpot قبلاً آن را به عنوان بخشی از پیش نمایش Delicious Last Course می دید. مورتیمر جادوگر شروع به پرسه زدن در عرصه رئیس می کند و با کارت های مرگبار تاروت و آب زنده که مانند سربازان به دنبال شما راهپیمایی می کند، شما را آزار می دهد. به اندازه کافی به او آسیب بزنید و او به یک آدم برفی منزجر کننده غول پیکر تبدیل می شود که به جعبه یخی نیز تبدیل می شود، کیک های عصبانی مانند میمون های در حال پرواز را پراکنده می کند و شما را با خمپاره ها به شکل تکه های یخ در حال انفجار بمباران می کند. در نهایت، از عرصه بالا می روید تا روی چندین سکوی گردان بایستید، جایی که به شکل یک دانه برف غول پیکر و جادویی با مورتیمر مبارزه می کنید. شکل دانه‌های برف، مخروط‌های برف را به سمت شما می‌ریزد و دوست دارد چشم خود را بیرون بزند، چشمی که به اطراف پرواز می‌کند و صاعقه‌ها را در سراسر میدان جنگ پرتاب می‌کند. در واقع کمی خشن است.

مانند دیگر نبردهای Cuphead، Mortimer Freeze هیچ مانعی ندارد – سه مرحله متداول وجود دارد که باید با آنها مبارزه کنید، هر کدام دارای مجموعه مکانیک های خاص خود هستند. زنده ماندن در نبرد اغلب به موقعیت دقیق بستگی دارد، مانند زمانی که یک آدم برفی شمشیرهای یخی را از روی زمین زیر پای شما می‌کشد، یا زمانی که تکه‌های یخ او به زمین برخورد می‌کنند و به مکعب‌های کوچک‌تری خرد می‌شوند که بالای سر شما می‌پیچند. بازی با خانم Chalice مدتی طول کشید تا به آن عادت کنید و احساس تفاوت قابل توجهی با شخصیت های بازی اصلی داشت. در برخی زمینه‌ها، مانند پریدن از روی یک آدم برفی، که به یک گلوله برفی غول‌پیکر تبدیل می‌شود و بشکه‌ها به سمت شما می‌آیند، عالی است، اما به دلیل تقابل آن لزوماً برای نبرد مناسب نیست. بازی با شخصیت نشان می دهد که ممکن است بخواهید بسته به نبرد بین خانم Chalice و شخصیت های اصلی جابجا شوید – اگرچه بازی با او در طول بازی اصلی قطعا چالش جدیدی را ارائه می دهد.

مولدنهاوئر گفت که ایجاد این چالش جدید با خانم Chalice نیز سخت ترین بخش توسعه Delicious Last Course است.

شرحی ارائه نشده است

توسعه آن با باس‌های جدید آسان‌تر بود، زیرا ما هنوز تعریف نکرده‌ایم که گیم‌پلی چگونه به نظر می‌رسد، در مقایسه با تنظیم عطف به گذشته و کار با باس‌های موجود، زیرا نمی‌خواستیم آنها را لمس کنیم. مولدنهاوئر گفت: همه چیز یکسان است و او نیز باید با آنها کار می کرد. این قطعاً یکی از چالش برانگیزترین مولفه های همه اینها بود. تعریف و ارائه مفاهیم مختلف و باس‌های مختلف، باس‌ها و چیزهایی از این قبیل بسیار طبیعی است، زیرا برای بازی‌ای که می‌خواهیم در آن بازی کنیم یا هنر مرجعی که به آن نگاه می‌کنیم احترام زیادی قائل هستیم.»

همچنین برخی از ارجاعات جدید وجود دارد که بر آنچه در Delicious Last Course خواهید دید تأثیر می گذارد، اگرچه مولدنهاور گفت که تیم مطمئن شده است که DLC به شدت متفاوت از بازی اصلی به نظر نمی رسد، اگرچه از چندین منبع جدید سرنخ می گیرد. تأثیرات هنوز از انیمیشن های دهه 1930 است، اگرچه مولدنهاور گفت استودیو MDHR از آثاری استفاده می کند که بعداً در این دهه آمدند، مانند Fantasia و کارتون هایی که الهام بخش بازی اصلی بودند. از آنجا که این دو بخش از ابتدا بسیار نزدیک به هم مرتبط بوده اند، هنوز هم از نظر بصری بسیار شبیه به یکدیگر هستند.

با بسته شدن کتاب Delicious Last Course برای این فصل از Cuphead، Studio MDHR ممکن است به آینده نگاه کند – اما مولدنهاوئر چیز زیادی از برنامه‌ریزی‌های بعدی توسعه‌دهندگان را از دست نخواهد داد.

او گفت: “هیچ کمبودی در ذهن ما وجود ندارد. ما پر از چیزهای دیوانه و عجیب و غریب هستیم که در نهایت می خواهیم به آنها برسیم.” ما عاشق انیمیشن دوبعدی هستیم، ما عاشق مداد کاغذی و جادویی که در عصر دیجیتال به ارمغان می آورد را دوست داریم، بنابراین مطمئناً می توانید این انتظار را از ما داشته باشید. ما برای ژانرهای مختلف گیم پلی بسیار باز هستیم. این اولین دروازه بود و باید ببینیم به کجا می‌رود.”

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.