منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بتلفیلد بعدی در حال آماده سازی، DICE “درس های ارزشمند” را از Battlefield 2042 آموخت – گزارش

بتلفیلد بعدی در حال آماده سازی، DICE “درس های ارزشمند” را از Battlefield 2042 آموخت – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بتلفیلد بعدی در حال آماده سازی، DICE "درس های ارزشمند" را از Battlefield 2042 آموخت - گزارش

بتلفیلد بعدی در حال آماده سازی، DICE "درس های ارزشمند" را از Battlefield 2042 آموخت - گزارش

طبق گزارش ها، پیش تولید در بازی بعدی Battlefield آغاز شده است و پس از عدم استقبال خوب از تغییرات ارائه شده در Battlefield 2042، این سری به ریشه های آشنای خود باز خواهد گشت.

طبق گزارش XFire – که قبلاً پیشنهاد می‌کرد یک حالت بازی رایگان در دست توسعه باشد – توسعه‌دهنده DICE «درس‌های ارزشمندی» را از Battlefield 2042 آموخته است و دیگر از این بازی به‌عنوان پایه‌ای جدید برای مدت طولانی از فرنچایز FPS استفاده نخواهد کرد. . یکی از توسعه‌دهندگان سابق که اخیراً DICE را پس از انتشار Battlefield 2042 ترک کرده است، پیشنهاد می‌کند که Battlefield بعدی در یک نقطه طراحی شده است تا حتی بیشتر از سبک بازی «تیراندازی قهرمانانه» باشد.

در حال پخش: بررسی ویدیویی بازی Battlefield 2042

گزارش‌ها حاکی از آن است که جلسات آزمایش و بازخورد اخیر بر روی سیستم کلاس در Battlefield 2042 متمرکز شده‌اند و این منجر به تغییر در این برنامه‌ها شده است به طوری که نقش‌های تخصصی بیشتر به کلاس‌ها مرتبط می‌شوند. XFire همچنین اعلام کرد که Battlefield بعدی در حال یا آینده نزدیک دوباره ظهور خواهد کرد، برخلاف Battlefield 2042، که دهه‌ها بعد در دنیایی اتفاق می‌افتد که تغییرات آب و هوایی یک تغییر پارادایم در جامعه ایجاد کرده است.

در مورد آینده Battlefield 2042، EA و DICE هنوز متخصصان، حالت‌ها، سلاح‌ها، وسایل نقلیه و نقشه‌های جدیدی را به عنوان بخشی از تعهدات پاس رزمی خود منتشر نکرده‌اند که توسط یک تیم ویژه در DICE انجام می‌شود.

مشخص نیست که حمله به اوکراین چگونه بر توسعه دانش ایالات متحده علیه روسیه در Battlefield 2042 تأثیر می گذارد، زیرا EA اخیرا روسیه را از چندین بازی ورزشی خود حذف کرد و فروش به این کشور و متحدش بلاروس را متوقف کرد.

در اخبار دیگر در مورد Battlefield 2042، DICE اوایل این ماه یک پچ را منتشر کرد که اولین مورد از لیست طولانی ویژگی های قدیمی را به بازی اضافه کرد و تیم سازنده برای رشد نام تجاری متحیر شد. آخرین ورود به سری Battlefield نتوانست انتظارات EA را برآورده کند، اما این شرکت همچنان رکوردی را برای سه ماهه سوم سال گذشته ثبت کرد.

GameSpot برای نظر دادن با EA تماس گرفته است و ما به محض دریافت پاسخ، پست را به روز خواهیم کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.