منو سایت

با کاهش سرعت، کارت جدید Hitman 3 زودتر منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
با کاهش سرعت، کارت جدید Hitman 3 زودتر منتشر خواهد شد

عرضه Hitman 3 Freelancer، یکی از نوآوری های سری Hitman که قرار بود در ماه جاری در دسترس بازیکنان قرار گیرد، به تاریخ دیگری موکول شد. خبر خوب این است که تاریخ انتشار کارت جدید Hitman 3 تغییر کرده است و ما آن را زودتر دریافت خواهیم کرد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، شرکت IO Interactive برای دومین سال با انتشار بیانیه‌های خبری، وظیفه محتوایی خود را منتشر کرده است. هیتمن 3 مشخص شده. رژیم آزاد در بهار امسال راه اندازی می شود. اکنون به نیمه دوم سال 2022 موکول شده است و به زودی برای بازیکنان در دسترس نخواهد بود. این حالت یک فرآیند تک به تک با عناصر سبک و استراتژی Ruglake دارد و شما باید برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی کنید و بعد از هر مرگ از نو شروع کنید.

دلیل تاخیر در انتشار رژیم فریلنسری بهبود و ارتقاء این رژیم با توجه به سطح انتظارات بازیکنان است. استودیو آن را “راه حلی لوکس” نامید و ارائه موفقیت آمیز بازی از نظر تجاری بودجه و زمان بیشتری را در اختیار سازندگان قرار داد. از آنجایی که Hitman 3 یک موفقیت بزرگ بود، زمان بیشتری برای برآورده کردن انتظارات بازیکنان وجود دارد و استودیو می‌خواهد تجربه کاملی را ارائه دهد.

آپدیت فریلنسر Hitman 3 در Hitman 3

نقشه هیتمن 3 جدید

در حالی که حالت Hitman 3 Freelancer به نیمه دوم سال موکول شده بود، تاریخ انتشار کارت جدید با نام Ambrose Island به جولای امسال تغییر یافت. این کارت زودتر از موعد عرضه خواهد شد تا جای خالی آن پر شود و مخاطب احساس کمبود محتوا نکند. سازنده نوشت: این کارت جدید در حال آماده سازی داستانی جذاب برای طرفداران هیتمن است و در آستانه رویدادهای Hitman 3 برای پر کردن شکاف در تاریخ سری World of Assassination تلاش می کند.

استودیوی IO Interactive در حال آماده سازی محتوای متنوع برای دومین سال است. رویدادهای مختلفی در نظر گرفته شده است تا بازیکنان بتوانند هر بار با دست پر به بازی بروند. ماموریت هایی مانند Food Fight و Rubber Dock حال و هوای Hitman را تغییر می دهند و عناصر تزئینی بیشتری در راهند. اهداف جدیدی نیز اعلام شده است که از اواخر اردیبهشت در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. قبل از انتشار این محتوا، یک آپدیت فنی برای آماده سازی بازیکنان برای رویدادهای جدید منتشر می شود.

با کاهش سرعت، کارت جدید Hitman 3 زودتر منتشر خواهد شد

راهنمای گام به گام بازی Hitman 3

توسعه Hitman 3 با این توضیحات ادامه دارد و در سال گذشته مطالب مختلفی در نظر گرفته شد. اگر منتظر یک رژیم فریلنسری هستید، بهتر است کمی صبر کنید.

منبع: VGC