منو سایت

با سرزمین عجایب تینی تینا برنده سفر به آلمان شوید!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
با سرزمین عجایب تینی تینا برنده سفر به آلمان شوید!

با سرزمین عجایب تینی تینا برنده سفر به آلمان شوید!

ساعت ماجراجویی پیش روی ماست، سرنوشت! سرزمین عجایب تینا کوچولو رسما با دعوت از شما به یک ماجراجویی حماسی پر از هوس، شگفت انگیز و سلاح های قدرتمند راه اندازی شد! گلوله ها، جادو و شمشیرها در یک دنیای فانتزی پر هرج و مرج با هم برخورد می کنند که توسط غیرقابل پیش بینی ترین ارباب پناهگاه جهان: تینا کوچولو روحیه می گیرد.

اما اگر عطش شما برای ماجراجویی محدودیتی ندارد، پادشاهی دیگری در انتظار شماست: آلمان! درست است، Fatemakers، 2K، GBX و GameSpot قرعه کشی برگزار می کنند و جایزه یک سفر فراموش نشدنی برای دو نفر به آلمان است که شامل پنج شب در یک آپارتمان بازی هتل کاملا فریبنده با الهام از سرزمین عجایب تینا کوچولوبهترین مقصد گردشگری

برای شانس برنده شدن کافی است مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید. مسابقه در 21 آوریل به پایان می رسد و برندگان کمی پس از پایان مهلت تعیین می شوند. ما با این افراد خوش شانس از طریق تلفن یا ایمیل تماس خواهیم گرفت تا سفر آنها را به روستاهای قرون وسطایی آلمان ترتیب دهیم.

لطفاً توجه داشته باشید که پذیرش فقط برای ساکنان ایالات متحده بالای 21 سال آزاد است، اما ماجراجویان در هر سنی می توانند به این کشور سفر کنند. به تینا کوچولو سرزمین عجایب اکنون!

در این نمونه خارق العاده از ژانر تیراندازان با سارقین، می توانید قهرمان خود را از چندین کلاس پرتاب کنید و با گرفتن، تیراندازی، برش و راه خود را از میان هیولاهای غیرمعمول و سیاه چال های پر از غارت در ماموریتی برای متوقف کردن لرد اژدهای ظالم باز کنید. به عنوان یکی از شش کلاس منحصر به فرد، کاپیتان سرسخت ولنتاین (اندی سمبرگ) و ربات وسواس قوانین فرت (واندا سایکس) در تلاش او برای شکست دادن لرد اژدها (ویل آرنت) با ترکیبی جادویی از سلاح ها، طلسم ها و جادوها به شما ملحق می شوند. مهارت ها . .

سرزمین عجایب تینا کوچولو اکنون برای خرید در فروشگاه Epic موجود است.

در playwonderlands.com درباره همه نسخه‌های هیجان‌انگیز و موارد اضافی – مانند Tiny Tina’s Treasure Trove – بیشتر بدانید. برای جزئیات بیشتر در مورد Tiny Tina’s Wonderland، می‌توانید ویژگی‌های ما را بررسی کنید که کلاس‌هایی مانند Stabbomancer، Spellshot و Spore Warden را نشان می‌دهند. حالا وارد قرعه کشی های کاملا شیرین تینی تینا شوید!

#Chaotic عالی باشید