منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • با رفتن Dev به پروژه های دیگر، PC MMO Tera متعلق به PUBG Dev خاموش می شود

با رفتن Dev به پروژه های دیگر، PC MMO Tera متعلق به PUBG Dev خاموش می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
با رفتن Dev به پروژه های دیگر، PC MMO Tera متعلق به PUBG Dev خاموش می شود

با رفتن Dev به پروژه های دیگر، PC MMO Tera متعلق به PUBG Dev خاموش می شود

MMO Tera حداقل در رایانه خاموش می شود. توسعه دهنده Bluehole – که اکنون با نام PUBG شناخته می شود – اعلام کرده است که توسعه بازی را متوقف می کند و به پروژه های دیگر می رود.

ناشر Gameforge این خبر را منتشر کرد و در بیانیه ای گفت که مایل است به حمایت از Tera ادامه دهد، اما نمی تواند بدون Bluehole این کار را انجام دهد.

در حال پخش: TERA X PUBG – تریلر رسمی برای شروع همکاری

Gameforge گفت: “بعد از بررسی دقیق، متأسفانه توسعه دهندگان TERA (Bluehole) تصمیم دشواری برای توقف توسعه بازی گرفته اند، زیرا آنها معتقدند که دیگر قادر به ارائه محتوای رضایت بخش که بازیکنان Tera استحقاق آن را دارند، نیستند.” در عوض، آنها مایلند تلاش های توسعه داخلی خود را بر پروژه های دیگر متمرکز کنند. Gameforge تقریباً 10 سال است که از میزبانی یک جامعه بزرگ در TERA خوشحال بوده است و خوشحال خواهد شد که حتی برای مدت طولانی تری به بازیکنان خدمت کند، اما بدون حمایت توسعه دهندگان این امکان وجود ندارد.”

Tera از تاریخ 31 می 2022، زمانی که ارز Tera Thalers غیرفعال می شود، ثبت نام برای حساب های جدید را متوقف می کند. تمامی خریدهای Tera Club نیز در آن تاریخ غیرفعال خواهند شد، در حالی که سرورها به طور رسمی از 30 ژوئن آفلاین خواهند شد. وب سایت، انجمن ها و صفحات رسانه های اجتماعی Tera نیز با تاریک شدن سرورها بسته می شوند.

سوالات متداول فقط به یک کامپیوتر اشاره می کنند، بنابراین باید دید چه اتفاقی برای Tera روی کنسول پلی استیشن و ایکس باکس خواهد افتاد. GameSpot در تلاش برای کسب جزئیات بیشتر با ناشر تماس گرفت.

زمانی که بازی برای اولین بار در سال 2012 روی رایانه شخصی عرضه شد، GameSpot در بررسی Tera ما امتیاز 7.5 / 10 را به آن داد. Kevin VanOrd گفت که این بازی از مدل فانتزی استاندارد MMORPG پیروی می‌کند و شما را وادار می‌کند تا قبل از رفتن به مناطق جدید، ماموریت‌ها را کامل کنید و سطح خود را بالا ببرید. با این حال، او گفت که نبرد استثنایی بود. او نوشت: “یک سیستم مبارزه عالی چه تفاوتی ایجاد می کند، و در مورد Terra، یک بازی ساده را به چیزی لذت بخش تر از آنچه از یک MMOG انتظار دارید تبدیل می کند.” همه چیز می تواند مربوط به نبرد باشد، اما وقتی نبرد بسیار سرگرم کننده است، می خواهید دست خود را با تبر در حال چرخش و کلیک کردن انگشت ماوس نگه دارید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.