منو سایت

با دنیای A Plague Tale: Requiem: The Return of Hugo and Amicia آشنا شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
با دنیای A Plague Tale: Requiem: The Return of Hugo and Amicia آشنا شوید

ارائه سالانه این بازی با نمایش چندین عنوان همراه بود و امسال نیز ارائه شد بازی A Plague Tale: Requiem ما بودیم. دنباله A Plauge Tale در کنفرانس Epic Games نمایش داده شد و سپس در کنفرانس مایکروسافت با این بازی آشنا شدیم. نویسنده اصلی بازی، سباستین رنارد، دنیای بازی و اتفاقاتی که در حال رخ دادن است را تشریح کرده است که در پارسی گیم مشاهده می کنید.

داستان طاعون: مرثیه

یکی از چیزهایی که می توان در مورد A Plague Tale گفت. در تعریف وقایع تاریخی از واقع گرایی بالایی برخوردار است. این بازی ریشه در تاریخ فرانسه دارد و نویسندگان برای نوشتن داستانی جدید پروسه طولانی را پشت سر گذاشته اند. همکاری نزدیک بین دپارتمان روایت و هنر در نهایت منجر به خلق تجربه‌های پویا و زنده شد و به نظر می‌رسد داستان از نگاه آمیسیا و هوگو روایت می‌شود.

با دنیای A Plague Tale: Requiem: The Return of Hugo and Amicia آشنا شوید

تریلر فیلم A Plague Tale: Requiem + 4K منتشر شد

این استودیو تمامی ابزارها و منابع از جمله کتاب های مهم را جمع آوری کرده است و اطلاعات زیادی به خصوص از ویکی پدیا و همچنین از وب سایت های تخصصی جمع آوری کرده است. استودیو همچنین با یک مورخ قرون وسطی همکاری کرد تا فرانسه را در آن زمان بهتر نمایندگی کند. حتی از تجربه شخصی سازندگان نیز در دنیای بازی ها استفاده شده است. هدف اصلی این بود که تمام تصمیمات تیم توسعه بر اساس وقایع تاریخی تفسیر شود.

همه اینها باعث نشد استودیو از ذهن خلاق خود استفاده کند و تفاوت های قابل توجهی بین واقعیت و داستان A Plague Tale: Requiem وجود دارد. به عنوان مثال، زنان آن زمان شلوار آمیسیا را نداشتند و اینها تصمیماتی بود که برای نشان دادن بازی عصر حاضر گرفته شد. علاوه بر این، دیالوگ ها می توانند تاریخ را تحریف کنند، و این بازی ای نیست که به دنبال روایت داستان باشد. این داستان قهرمانان در مورد هوگو و آمیسیا است.

داستان طاعون: مرثیه

مکانی جدید برای بازی A Plague Tale

در A Plague Tale: Innocence شاهد حضور آمیسیا و برادر کوچکش در محیطی جنگ زده و ویران بودیم. سپس استودیو تصمیم گرفت این فضا را تغییر دهد و در نتیجه مکان کاملا جدیدی در A Plague Tale: Requiem انتخاب شد. این بار به جنوب فرانسه می پردازیم که بخشی از آب و هوای مطبوع این کشور است و از نظر بصری شاهد تغییرات زیادی هستیم.

دنیای بازی با تصاویری شفاف و رنگ های روشن خلق شده است و همین امر باعث شده تا کوچکترین احساسی در بازیکن ایجاد شود و واقعیت متضاد ماهیت قرون وسطی را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد. این دنیایی است که در آن اتفاقات بد زیادی رخ می دهد. اما در عین حال زیبایی در جای خود دیده می شود. حرکت آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست و در واقع محیط باید با تاریخ همسو باشد. این موضوع تیم طراحی گیم پلی را بر آن داشت تا ویژگی های جدیدی را به آن اضافه کنند.

گیم پلی A Plague Tale: Requiem

گیم پلی Requiem

همانطور که در تریلر بازی مشاهده می کنید؛ مکانیسم پازل بازی A Plague Tale: Requiem تغییر کرده و نبرد نیز به بخشی از بازی تبدیل شده است. بازی قبلی طوری بود که فقط مخفی کاری اجازه پیشرفت را می داد. اما این بار شاهد نبردهای بیشتری خواهیم بود و آمیشیا قدرت دفاعی بیشتری به دست آورد. هوگو همچنان قدرت کنترل ماوس را دارد و به روشی جدید در این بازی استفاده خواهد شد.

داستان بازی همچنان در مورد فرار آمیسیا و هوگو است و باید دید مادر آنها چه نقشی در داستان بازی می کند. جالب است بدانید که قرار دادن شخصیت ها در مکان های خیره کننده با جزییات عالی منجر به به تصویر کشیدن فضایی مدیترانه ای شده است. دنیای A Plague Tale: Requiem زنده و سالم است. ما به زودی می توانیم ماجراجویی خود را در فرانسه قرن چهاردهم آغاز کنیم. منتظر انتشار این بازی برای ایکس باکس و رایانه های شخصی در ماه های آینده باشید. کاربران گیم‌پاس پس از انتشار به بازی دسترسی دارند.

منبع: XboxWire