منو سایت

با انتشار Overwatch 2، جلوه قبلی در دسترس نخواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
با انتشار Overwatch 2، جلوه قبلی در دسترس نخواهد بود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، آرون کلر که کارگردان بازی Overwatch 2 است، اعلام کرد که بازی Overwatch پس از انتشار این بازی دیگر در دسترس نخواهد بود.

از زمانی که Overwatch 2 برای اولین بار معرفی شد، این محصول بلیزارد به عنوان یک دنباله غیر متعارف شناخته شده است. به جای اینکه عملکردی مشابه سایر دنباله ها داشته باشد و تغییرات قابل توجهی نسبت به قبل ارائه دهد، به عنوان نسخه کامل و بهبود یافته Overwatch عمل می کند. حالا بلیزارد اطلاعات بیشتری در مورد ماهیت غیرعادی بازی Overwatch 2 و تفاوت های آن با بازی قبلی منتشر کرده است.

اخیرا مشخص شد که پس از عرضه رایگان بازی Overwatch 2 در ماه های آینده، این کار به طور کامل جایگزین Overwatch خواهد شد. این باعث می شود Overwatch از محدوده خارج شود و شما می توانید آن را تجربه کنید. در یک جلسه پرسش و پاسخ در Reddit، کارگردان Overwatch 2، آرون کلر، گفت که این بازی پس از انتشار “جایگزین سرویس زنده فعلی” خواهد شد.

از Overwatch 2 Overwatch 2 خارج شوید

پیشرفت شما در Overwatch به Overwatch 2 منتقل می شود

قبلاً گفته شده بود که Overwatch و Overwatch 2 یک تجربه مشترک چند نفره هستند و با هم وجود خواهند داشت. اما اکنون مشخص شده است که اولین بازی از سری Overwatch به نفع دنباله خود است و میدان را برای او خالی می گذارد. بلیزارد قبلا تایید کرده است که پیشرفت شما و آیتم هایی که در Overwatch به دست می آورید به Overwatch 2 منتقل می شود.لازم به ذکر است که لوت باکس ها جایی در بازی ندارند و روش درآمد آن تغییر کرده است.

پیش نمایش بازی Overwatch 2 در تاریخ 4 اکتبر (12 مهر) بر روی پلتفرم های PC، Nintendo Switch، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox S Series و Xbox X Series به صورت رایگان منتشر خواهد شد. زمانی که نسخه کامل این اثر منتشر شود، به عناصر مختلفی از جمله شخصیت های جدید، کمپین های داستانی و حالت های مختلف دسترسی خواهید داشت.

نظر شما در مورد جایگزینی Overwatch با دنباله آن چیست؟ آیا از این استقبال می کنید؟ به نظر شما انتشار Overwatch 2 به عنوان یک افکت رایگان چه تاثیری بر تعداد بازیکنان خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt