منو سایت

باید یک بازسازی از Pro Skater 3 + 4 تونی هاوک ساخته می شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
باید یک بازسازی از Pro Skater 3 + 4 تونی هاوک ساخته می شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تونی هاوک تایید کرد که قبل از ادغام استودیو Vicarious Visions با بلیزارد، برنامه‌هایی برای بازسازی سری Pro Skater در قالب Pro Skater 3 + 4 Remake توسط Tony Hawk وجود داشته است.

پس از انتشار Pro Skater 5، سری Pro Skater تونی هاوک برای سال ها فراموش شد و هیچ افکت جدیدی منتشر نشد. این در سال 2020 تغییر کرد. امسال استودیو Vicarious Visions با همکاری اکتیویژن نسخه بازسازی شده دو اثر اول سری Tony Hawk را در قالب Pro Skater 1 + 2 از Tony Hawk منتشر کرد. حال تونی هاوک تایید کرده است که سازندگان این اثر به دلیل موفقیت آن، قصد دارند بازی Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4 را نیز بازسازی کنند. اما به دلیل تصمیم اکتیویژن برای ادغام استودیو Vicarious Visions با بلیزارد، برنامه ها متوقف شد.

اندی جنتیل، طراح سابق Neversoft، که همچنین طراح اصلی تیم سازنده بازی Pro Skater 1 + 2 Tony Hawk بود، اخیراً میزبان یک پخش زنده در پلتفرم Twitch با حضور تونی هاوک، افسانه اسکیت بود. در این جریان، تونی هاوک برنامه های تونی هاک برای توسعه Pro Skater 3 + 4 Remake را توضیح داد.

وی گفت: ساخت این بازی یکی از برنامه های ما بود. حتی قبل از انتشار Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2، ما می خواستیم یک بازسازی از Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4 انجام دهیم. “اما بعداً استودیوی Vicarious Visions به نوعی ادغام شد و سپس به استخدام بازی‌سازان دیگر و همه چیز ادامه داد. تمام شد. “

به گفته تونی هاوک، اکتیویژن از تولید بازی های بیشتری از سری Pro Skater تونی هاوک استقبال نمی کند. به همین دلیل این پروژه فراتر از آنچه پیشنهاد شده بود فراتر نرفت. او گفت: “حقیقت این است که اکتیویژن در تلاش بود تا استودیویی برای بازسازی Pro Skater 3 + 4 تونی هاوک پیدا کند.” اما آنها به هیچ استودیویی مانند Vicarious Visions اعتماد نداشتند. بنابراین آنها از دیگر استودیوها در مورد چگونگی ساخت یک بازی از سری THPS ایده گرفتند. اما آنها از این ایده ها راضی نبودند و روند ساخت و ساز به پایان رسید.

اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 3 + 4 بازسازی تونی هاوک

Tony Hawk’s Pro Skater معروف ترین شبیه ساز اسکیت برد است

تونی هاوک در پایان گفت: “کاش راهی برای بازگشت به سری Pro Skater وجود داشت.” چه کسی می داند، شاید روزی که اتفاقات مختلفی را پشت سر گذاشتیم و شرایط بهتر شد، توانستیم یک بازی جدید انجام دهیم. هیچ چیز غیر ممکن نیست. هرگز تصور نمی‌کردم که در 20 سال آینده بتوانیم بازی Pro Skater 1 + 2 اثر Tony Hawk را منتشر کنیم.

در ژانویه 2021، تنها چند ماه پس از انتشار نسخه بازسازی شده دو بازی اول از سری Pro Skater، اکتیویژن از ادغام استودیو Vicarious Visions با بلیزارد خبر داد. در نتیجه این استودیو با حدود 200 کارمند به زیرمجموعه بلیزارد تبدیل شده و دیگر به عنوان تهیه کننده اصلی هیچ اثری فعالیت نخواهد کرد. استودیو Vicarious Visions در سال 1990 تاسیس شد و در سال 2005 توسط Activision خریداری شد.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 که میانگین امتیاز 88 را در پلتفرم های مختلف دارد، به دلیل عملکرد عالی در گرافیک، شخصیت ها، گیم پلی و موسیقی متن مورد تحسین قرار گرفته است. همچنین فروش یک میلیون نسخه در دو هفته اول انتشار نشان از استقبال بازیکنان از این اثر دارد.

نظر شما در مورد بازسازی نشدن بازی Pro Skater 3 + 4 توسط Tony Hawk چیست؟ به نظر شما این کار موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN