منو سایت

باندل God of War Ragnarok برای پلی استیشن 5 معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
باندل God of War Ragnarok برای پلی استیشن 5 معرفی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی از باندل God of War Ragnarok برای کنسول پلی استیشن 5 رونمایی کرد و انتشار آن را همزمان با عرضه جدیدترین سری بازی God of War اعلام کرد.

بازی God of War Ragnarok را می توان به عنوان مهم ترین بازی سونی در سال 2022 معرفی کرد.این بازی میلیون ها طرفدار دارد که برای عرضه آن در ماه آینده لحظه شماری می کنند. سونی از اشتیاق و عطش بازیکنان برای God of War Ragnarok آگاه است. به همین دلیل شرکت مذکور باندل God of War Ragnarok را برای کنسول پلی استیشن 5 ارائه کرد.

این بسته همزمان با انتشار بازی God of War Ragnarok در 9 نوامبر منتشر خواهد شد. با خرید باندل مذکور نه تنها یک کنسول استاندارد PS5 شامل دیسک درایو دریافت خواهید کرد، بلکه نسخه دیجیتال God of War Ragnarok را نیز دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که برای دانلود داده ها به اتصال اینترنت و برای آزمایش این نسخه نیاز به یک حساب PSN دارید. باندل God of War Ragnarok برای کنسول پلی استیشن 5 فاقد کنترلر اختصاصی برای بازی مذکور بوده و نسخه معمولی Dual Sense ارائه شده است. سونی به طور رسمی قیمت این باندل را اعلام نکرده است، اما احتمالا با قیمت 550 دلار به فروش خواهد رسید.

بسته بازی God of War Ragnarok سومین بسته بازی کنسول پلی استیشن 5 است که در ابتدای سال جاری بسته بازی Horizon Forbidden West منتشر شد. علاوه بر این، به عنوان بخشی از قرارداد سونی با اکتیویژن، بسته بازی Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ 28 اکتبر در دسترس خواهد بود.

بسته Ragnarok God of War

باندل God of War Ragnarok شامل نسخه دیجیتالی این بازی است

God of War Ragnarok دنباله God of War است که در سال 2018 منتشر شد، در این اثر شما بار دیگر به کریتوس و پسرش آترئوس ملحق شده و با دشمنان مختلف در قلمروهای مختلف مبارزه خواهید کرد. God of War Ragnarok دومین و آخرین قسمت از سری God of War متمرکز بر اساطیر اسکاندیناوی است و همانطور که از نامش پیداست، شاهد پایان جهان و پایان خدایان خواهیم بود.

استودیو سانتا مونیکا به تازگی اعلام کرده که حداقل 9 استودیو مختلف در توسعه God of War Ragnarok مشارکت داشته اند و مراحل تولید این اثر به پایان رسیده است. همچنین بازی God of War Ragnarok حدود 40 ساعت طول کشید و این بازی 90 گیگابایت از حافظه کنسول شما را اشغال خواهد کرد.

نظر شما در مورد باندل God of War Ragnarok PlayStation 5 چیست؟ آیا این بسته نظر شما را جلب کرد؟ آیا مشتاق تجربه God of War Ragnarok هستید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot