بازی Warcraft موبایل تایید شد (تاریخ انتشار + سبک)

بازی Warcraft موبایل تایید شد (تاریخ انتشار + سبک)

فرنچایز Warcraft را می توان یکی از اصلی ترین بازی های ساخته شده در صنعت بازی دانست. فرنچایزی که مخترع سبک جدید بازی های ویدئویی است و به گفته منتقدان و فعالان عرصه بازی، این بازی مادر تمامی بازی های نقش آفرینی (RPG) و MMO (MMO) و حتی برخی استراتژی ها می باشد. بازی ها (Strategy) می توان گفت که صنعت بازی مدیون بلیزارد است. یکی از مهیج ترین اخباری که در روزهای اخیر منتشر شده، انتشار Warcraft Mobile برای (همانطور که از نامش پیداست موبایل های اندروید و iOS) است که برای گیمرهای قدیمی این خبر بسیار خوشایند به حساب می آید.

در زیر جزئیات بیشتری در مورد Warcraft Mobile از جمله تاریخ انتشار و … به اشتراک خواهیم گذاشت.
لطفا تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

مربوط به World of Warcraft

تاریخ انتشار بازی Warcraft Mobile

بلیزارد هنوز تاریخ دقیقی را برای انتشار بازی تعیین نکرده است، زیرا ممکن است هر زمان به تعویق بیفتد. اما آنچه مشخص است این است که این بازی قطعا در سال 2022 عرضه خواهد شد و هیچ اتفاق غیرعادی رخ نخواهد داد. اما این شرکت قول داده است که به زودی رویدادی را برگزار کند و علاوه بر اعلام تاریخ دقیق انتشار Warcraft Mobile، جزئیات بیشتری از این بازی را منتشر کند.

البته یکی از نکات جالبی که می توان به آن اشاره کرد این است که اصلا مشخص نیست یکی از نسخه های وارکرافت پورت می شود یا بلیزارد قصد دارد پروژه جدیدی را در دنیای وارکرفت برای موبایل های اندروید و iOS راه اندازی کند. اگر چنین چیزی وجود داشته باشد، سبک جدیدی در دنیای بازی های موبایل ایجاد می شود.

فینال اخبار بازی ویدیوها و بازی های PlayMag Media را دنبال کنید!

نظر شما در مورد راه اندازی Warcraft برای تلفن های همراه اندروید و iOS چیست؟

لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع: بازی Mag

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[کل: 1 میانگین: 5]